Gönül Dağı bitiyor mu?

Magazin

TRT1 ekranlarının büyük ilgi ile izlenen dizisi Gönül Dağı hakkında herkesi şaşkına çeviren iddia. Ünlü oyuncu Gülsim Ali diziden ayrılıyor mu? Detaylar haberimizin devamında. TRT1 ekranlarının büyük ilgi ile izlenen dizisi Gönül Dağı hakkında herkesi şaşkına çeviren iddia.

Ünlü oyuncu Gülsim Ali diziden ayrılıyor mu? Detaylar haberimizin devamında. Herkesin büyük ilgi ile izlediği ve hayran olduğu dizide şok bir ayrılık yaşanacak. 17 Ekim 2020’de TRT 1’de yayınlanmaya başlayan aile, komedi, aşk ve dram türündeki Türk televizyon dizisi olan Gönül Dağı, Mustafa Çiftçi’nin bozkır hikâyelerinden esinlenerek yazılmıştır Köprü Film yapımı dizinin yapımcılığını Ferhat Eşsiz üstlenmektedir.

Yönetmen koltuğunda, daha önce geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Yeşil Deniz dizisinin de yönetmeni olan Yahya Samancı oturmaktadır. Dizinin başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Cihat Süvarioğlu ve Semih Ertürk bulunmaktadır.Ünlü oyuncu ayrılıyor mu? Her bölümü ile izleyiciyi ekranlara kitleyen ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Gönül Dağı hakkında herkesi şok eden bir iddia ortaya atıldı.

TRT1 ekranlarının en çok izlenen dizisi olan Gönül Dağı başrol oyuncusunun gideceği iddia edildi. Gerek konusu gerekse oyuncaları ile çok sevilen dizinin taşları yerinden oynayacak gibi. Detaylar galerimizde… TRT1 ekranlarının sevilen dizi Gönül Dağı’ında beklenmeyen ayrılık. Dizide Dilek karakterine can veren Gülsim Ali İlhan’ın diziden ayrılacağı iddia ediliyor.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Gülsim Ali İlhan’ın ayrılık kararı şimdilik doğru olduğu yönünde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.