4 kaşık

Sağlık

Rus bilim insanları, en etkili ev yapımı ka-nser tedavisini açıkladı. İşte o tarif.. Günümüzün en önemli hastalığı ka-nser, bir org-an veya dokudaki hü-crelerin düzensiz olarak bölünüp çoğalmasıyla beliren kötü u-rlara denir. Çok çeşitli ka-nser tipleri olmasına rağmen, hepsi anormal h-ücrelerin kontrol dışı çoğalması ile başlar. Tedavi edilmez ise ciddi rahatsızlıklara, hatta ö-l-ü-me dahi neden olabilir. Birçok kişi ka-nserin te-davisini besinlerde aramaktadır.

İşte k-nserin reçetesi o karışım
Rus araştırmacı Hristo Mermerski, kanser için ev yapımı harika bir tedavi bulduğunu iddia ediyor. Ev yapımı bu tarifin, bütün vücudu iyileştiren bir yiyecek olduğunu belirten Dr. Mermerski güçlü iyileştirme etkisi ile ka-nseri de tedavi ettiğini söyledi. Kanser tedavisi için bitkisel bir çözüm olan bu karışım nasıl hazırlanıyor? Karışımın içinde hangi besinler bulunuyor? İşte ev yapımı k-an-serin reçetesi olan o karışım…

Malzemeler;

15 adet limon 12 diş sarımsak 1 kg bal 400 gr. filizlenmiş buğday 400 gr. ceviz
Buğday nasıl filizlendirilir?
400 gr buğdayı bir cam kaba koyun üzerini su ile doldurun. Tercihen bunu gece yapın. 10-12 saat boyunca bekletin. Daha sonra suyu süzün ve buğdayları yıkayın. Su kalmasın diye tekrar süzgeçten geçirin. Sonra süzülmüş buğdayları cam kaba koyun 24 saat bekletin. 24 saat sonra buğdaylar üzerinde 1-2 mm uzunluğunda filizler oluşacaktır. Filizlenmiş buğdaylarınız artık hazır. Yapılışı;

Sarımsakları temizleyin. Filizlenmiş buğdayı, sarımsakları ve cevizi karıştırdıktan sonra iyice ezin. 5 adet limonu kabukları ile birlikte blenderdan geçirin. Blenderdan geçirdiğiniz limonları diğer karışıma ekleyip iyice karıştırın. Kalan 10 limonun suyunu da bu karışıma ekleyip birbiriyle bütünleşene kadar tekrar karıştırın. Son olarak balı ilave edin ve tahta kaşıkla karıştırın. Bu karışımı cam kavanoza koyup 3 gün buzdolabında tutun.

Uygulanışı;

3 gün sonra Dr. Mermerski’nin kanser tedavi ilacı hazır olacaktır. Bu mucizevi ilaç her yemekten önce ve yatmadan 30 dakika önce alınır. Günde 4 defa olacak şekilde tüketin. Eğer kanser tedavisi için kullanılacaksa, her 2 saatte bir 1 ya da 2 yemek kaşığı alınmalıdır.

Yararları nelerdir? K-an da-marlarını temizler. Hafızayı iyileştirir. K-alp k-ri-zlerine karşı kalbi korur

B-ağışıklık sistemini güçlendirir. Akci-ğer ve bö-brekleri temizler. Bütün k-a-nser türleri için doğal bir tedavi yöntemidir. Prof. Mermersky diyorki; Bu tarif insanlara sağlık ve iyi yaşam sağlar. Vücuda gençlik ve enerji verir. K-a-nserin reçetesidir. Tüm tedaviler için gerekli olan vitamin, mineral, biyoaktif maddeler, proteinler, karbonhidratlar ve bitkisel yağlar içerir. Bu nedenle insan vü-cudunu korumak için çok faydalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.