5 aylıktı

Gündem

Haberi hastaneden duyuran ünlü oyuncu göz yaşları içerisinde kameralar karşısında açıklama yaptı..
Maalesef 5 aylık çocuğunu kaybetti.. Haberi duyan sevenleri hastaneye akın etti..

Mariah Carey’nin eski eşi olan 41 yaşındaki oyuncu ve sunucu Nick Cannon’ın model Alyssa Scott ile birlikteliğinden dünyaya gelen 5 aylık oğlu Zen yaşamını yitirdi.
GÖZYAŞLARI İÇERİSİNDE ANLATTI
Cannon, hayatının bu en acı deneyimini “The Nick Cannon Show” adlı programında seyircisiyle paylaştı. O anlarda gözyaşlarına hakim olamayan Nick Cannon, oğlu Zen’in sağlığının henüz iki aylıkken ters gitmeye başladığını, bu süreçte bebeğinin kafasının normalden daha büyük görünmeye başladığını söyledi.

Cannon, daha sonra bebeğinin öksürmeye başladığını ve nefes almayla ilgili sorunlar yaşadığını belirtti.
BEBEĞİN BEYNİNDE T-Ü-MÖR TESPİT EDİLDİ
Akıllarına beyin t-ü-mörü gibi bir durum gelmediğini söyleyen Nick Cannon, “Onu, nefes alma sorunu için doktora götürmeye karar verdim. Bunun sıradan bir durum olduğunu düşündük” diye konuştu. Ancak sunucu, muayenede Zen’in beyninde sıvı biriktiği ve bunu gidermek için bir aparat takılması gerektiğini öğrendi. Nick Cannon, oğlunun durumunun Şükran Günü döneminde ise giderek kötüleştiğini belirtti.

BEBEĞİYLE SON ANINA KADAR ZAMAN GEÇİRDİ

Ünlü isim, Zen ile geçirdiği son saatleri de anlattı. Cannon, geçen hafta sonu New York’tan, bebeğinin annesiyle birlikte yaşadığı California’ya gittiğini ifade etti. Pazar sabahı kendisi ve sevgilisi Alyssa Scott ile birlikte uyandıklarını dile getiren Nick Cannon, bebeği de alıp, sahilde yürüyüş yaptıklarını açıkladı. Sunucu, geziden birkaç saat sonra oğlunun son nefesini verdiğini söyledi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.