6 gündür aranıyordu

Gündem

6 gün BOYUNCA haber alınamayan 2 çocuk annesinin cansız bedeni bulundu. Kırıkkale’de evinden ayrıldıktan sonra 6 gündür haber alınamayan iki çocuk annesi Hayriye Ulusoy’un ca-nsız bedeni, daha önce montunun bulunduğu bölgeden 400 metre uzaklıkta bulundu.

Kırıkkale’de 18 Ocak 2022 gününde salı günü evinden ayrıldıktan sonra bir daha haber alınamayan iki çocuk annesi Hayriye Ulusoy (35) için yürütülen arama çalışmalarından kö-tü haber geldi.

ARAMALAR TEK BİR YERE YOĞUNLAŞMIŞTI
Arama çalışmaları, Ulusoy’un montu ve otomobilinin bulunduğu Karaahmetli köyü Kapulukaya Barajı çevresinde yoğunlaşmıştı. Kadavra köpeklerinin de katıldığı, Jandarma Sualtı Arama Kurtarma (JAK), AFAD, AKUT ve Kırıkkale Belediyesi Sualtı Kurtarma Timi tarafından yapılan aramalar, tüm yurdu etkisi altına alan karlı havaya rağmen durdurulmadı.

CA-NSIZ BEDENİ BULUNDU
Dalgıçlar tarafından suyun içerisinde yapılan arama faaliyetlerinde Ulusoy’un cansız bedeni, montunun bulunduğu alandan 400 metre uzaklıkta bulundu. C-e-set torbasına konularak bot ile karaya çıkartıldı.

YAKINLARI BÜYÜK ÜZÜNTÜ YAŞADI
Cumhuriyet Savcısı ve Olay Yeri İnceleme ekipleri tarafından bölgede inceleme yapıldı. Hayriye Ulusoy’un ca-nsız bedeni, c-naze aracıyla ot-opsisi yapılması üzerine hastane mo-rguna kaldırıldı. Yakınları ise büyük üzüntü yaşadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.