ailesi

Gündem Magazin

EREN KAŞIKÇININ EŞİ BAKIN KİM ÇIKTI… MasterChef Eren merak edilen isimlerden biri oldu. Bu hafta mavi takım kaptanı olan Eren Kaşıkçı yarışmaya Gökçeada’dan katılıyor.

Peki, MasterChef Eren kaç yaşında, kimdir, nereli? İşte başarılı yarışmacı hakkında merak edilenler.

1989 doğumlu olan Eren Kaşıkçı 32 yaşındadır. Kırıkkale doğumlu olan yarışmacı Tokatlıdır. Bir kardeşi bulunan Eren Kaşıkçı’nın babası asker annesi ise ev hanımıdır. Yarışmaya Gökçeada’dan katılan Eren Kaşıkçı evli ve bir çocuk babasıdır.

Eşinin desteği ve kendi isteği ile Çanakkale Gökçeada’dan 2021’de MasterChef’e katılmıştır. Yarışmada öğrendikleri ile bir marka yaratıp insanların sofralarında tariflerinde yer almak istediğini yarışmada ifade etmiştir.

Masterchef Eren Kaşıkçı’nın Sakalsız Hali Günde me Oturdu! İşte Masterchef Eren Kaşıkçı’nın Sakalsız Görüntüleri!
TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye’de yeni sezon yine muazzam geçiyor. Her saniyesi heyecan ve eğlence dolu olan Masterchef’te finale adım adım yaklaşılıyor.

Yarışmacılar büyük finale adlarını yazdırabilmek için yoğun çaba harcıyor. Bu sezonun en büyük favorilerinden biride Eren. Çok profesyonel ve yetenekli bir isim olan Eren, kızıl ve uzun sakalları ile dikkat çekiyor. Başarılı yarışmacının sakalsız görüntüleri ortaya çıktı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.