aklı olan durmasın dedi

Gündem

Deprem uzmanı Cenk Yaltırak u-yardı: Aklı başında olan Marmara’dan gitsin! Deprem uzmanı Prof. Dr. Cenk Yaltırak. Çok k-ritik u-yarılarda bulundu.

Marmara bölgesinin deprem riskinde olduğunu söyleyen Yaltırak. “Aklı başında olan Marmara’dan gitsin. Ne mal bıraksın, ne mülk bıraksın, hepsinin değeri varken hepsini satsın gitsin”
İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisi Prof. Dr. Cenk Yaltırak, Balıkesir Bandırma’da “Geçmişten Geleceğe Marmara Depremleri” konulu konferansta konuştu. Yaltırak, çok k-ritik u-yarılarda bulundu.

Sözcü’de yer alan habere göre: Depreme karşı önlem ve tedbir almazsanız Marmara’yı ve evlerinizi bırakıp gidin diyen Prof. Dr. Yaltırak. “Geliyoruz bakıyoruz salon bomboş. Yani o-lüme razıyız. Razı geliyoruz. İşin kö-tü yanı doktor da razı geliyor. Doktor da bizi masada bıraktı” dedi.

“AKLI BAŞINDA OLAN MARMARA’DAN GİTSİN”
Yaltırak, “O zaman başka bir çare yolu öneriyorum, aklı başında olan Marmara’dan gitsin. Ne mal bıraksın, ne mülk bıraksın, hepsinin değeri varken hepsini satsın gitsin. Kendisi için, ailesi için çocukları için” diye konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.