altı kez sallandı

Gündem

Denizli, küçük ve orta şi-d-dette olmak üzere 6 tane art arda depremle sarsıldı. Vatandaşlar gün boyu meydana gelen depremler dolayısıyla ko-rku dolu anlar yaşandı.

Deprem gerçeği kendini bu defa Denizli’de gösterdi. Şehirde, küçük ve orta şi-d-detli olmak üzere üst üste 6 tane deprem meydana geldi. Deprem büyüklükleri, 1,2 ve 3,6 büyüklükleri aralığında gerçekleşti.

DENİZLİ 6 DEPREMLE SARSILDI

Denizli’de dün meydana gelen 1,5 büyüklüğündeki depremin ardından bugün art arda yeni deprem meydana geldi. A-fet ve A-cil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) De-prem Dairesi Başkanlığından alınan bilgilere göre, depremin Denizli’nin Serinhisar, Honaz ve Acıpayam ilçelerinde gerçekleştiği belirtildi. Açıklamada Honaz 1.3 şi-d-detindeki depremin saat 01.49 da,

Serinhisar 1.2 büyüklüğünde depremin saat 04.09 da, Honaz 1.4 büyüklüğünde depremin saat 07.12, Serinhisar 1.2 ve 3.6 büyüklüğünde ki depremin saat 16.52-53’de, Acıpayam 1.2 büyüklüğünde ki depremin saat 17.11’de, gerçekleştiği ifade edildi.

DEPREMLER SONRASI KISA SÜRELİ PANİK YAŞANDI
Art arda meydana gelen depremler nedeniyle kısa süreli p-anik yaşandı. Artçıların en büyüğü ise 3,6 oldu. D-eprem şehir merkezinde de hissedildi. Kısa süreli paniği yaşandığı deprem sonrası irili ufaklı artçı depremler meydana geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.