anlattı

Magazin

İlk eşinden boşandıktan sonra 81 yaşındaki kayınpederi ile yaşamaya devam eden İpek, “Kayınpederim maaşını almam için benimle evlenmek istedi ama o iş olmadı” diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

Ayşe İpek isimli kadın, evden kaçan kocasını bulmak için Esra Erol’un programına çıktı. Ancak canlı yayına gelen ihbarlarda Ayşe İpek’in ilk eşini ö-ldürüldüğü iddia edildi. Programın başında eşinin yaşadığını söyleyen kadın, ihbarlardan sonra “Bir tartışma çıkmış oğlum, babasını ö-ldürmüş” diyerek ci-nayet itirafında bulundu. Dün yine Esra Erol’un programına çıkan kadın, bu seferde kayınpederiyle ilgili ağızları açık bırakan iddialarda bulundu

EŞİM BİZİ Ö-LDÜRMEYE GELDİ AMA OĞLUM ONU Ö-LDÜRDÜ”

Programa çıktığından beri ilk eşinin yaşadığını ileri süren Ayşe İpek, ilk açıklamasında “Eşim gittiği kadınlardan hastalık kapınca t-üfekle kendini ö.ldürmüş” dedi. Gelen ihbarlardan sonra c-inayeti itiraf eden kadın, “Oğlum, kayınpederim ve kocam varmış. Bir tartışma olmuş ve oğlum orada babasını ö-ldürmüş” ifadelerini kullandı. Dün yine canlı yayına çıkan kadın, Esra Erol’un cinayetin işlendiği evin fotoğrafını göstermesiyle peş peşe itiraflarda bulundu.

O-layın işlendiğinde bahçede olduğunu söyleyen Ayşe İpek, “Eşim içtikten sonra gece bizi ö-ldürmek için eve geldi. O akşam o hak etti onu. Ta-rtışma çıktı ve kayınpederim oğluma ‘babanı ö-ldür’ demiş. O da ö-ldürmüş. Daha sonra muhtarı falan aradılar o da geldi” dedi.

“KAYINPEDERİM BENİMLE NİKAH KIYMAK İSTEDİ” Esra Erol’un “Kayınpederin seninle evlenmek istedi mi?” sorusu üzerine konuşmaya devam eden Ayşe İpek, şunları söyledi: “Kayınpederim onun maaşını almamı istediği için nikah kıymaya çalıştı ama olmadı. Böyle bir şey olmadı ama boşandıktan sonra 1 sene kayınpederimle beraber yaşadık. ”Esra Erol’da c-inayeti itiraf eden kadından bir bo-mba daha: Eşim ö-lünce kayınpederim benimle evlenmek istedi.

”BABAM VE AYŞE, KARDEŞİMİN Ö-LÜMÜNÜ PLANLADI” Ö-ldürülen Özen Bey’i ağabeyi Şeref Bey de görüntülü olarak canlı yayına bağlanarak bildiklerini anlattı. Babasının Ayşe İpek ile ci-nayet planı yaptığını iddia eden Şeref Bey “Kardeşim Özen’in ö-ldürülmesini babam ve Ayşe birlikte planladı. Babamın polise verdiği ifade Ayşe’nin hayatını kurtardı. Babam o ifadeyle her şeyin üzerini örttü” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.