arabada bulundu

Gündem

Beş gündür kendisinden haber alınamayan ABD’li oyuncu Lindsey Pearlman, Los Angeles’ta arabasında ö-l-ü olarak bulundu. General Hospital ve Chicago Justice gibi dizilerde rol alan 43 yaşındaki oyuncu Lindsey Pearlman’ın kaybolduktan beş gün sonra c-ansız bedeni bulundu.

C-se-di Los Angeles’ta bulunan Pearlman, ailesinin kayıp başvurusu üzerine beş gündür aranıyordu.

Ö-L-Ü-M NEDENİ AÇIKLANMADI Los Angeles polisinin yaptığı açıklamada, ünlü oyuncunun ö-l-ü-m nedeni resmi olarak belirtilmedi. C-S-EDİ BATTANİYEYE SARILI BULUNDU

Daily Mail’in haberine göre, oyuncunun ölüm nedeni henüz belirlenemezken, Pearlman’ın c-s-edinin, arabasında bir battaniyeye sarılı olarak bulunduğu ve etrafında bazı h-a-pların olduğu belirtildi.

En son pazar günü öğleden sonra görülen oyuncudan o günden beri haber alınamamıştı. “O GİTTİ, KIRGINIM” Pearlman’ın eşi Vance Smith, eşinin ölümünün ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak şunları söyledi: “P-olis Lindsey’i buldu. O gitti, kırgınım.

Daha sonra açıklama yapacağım. Herkese ilgileri ve sevgileri için teşekkür etmek istedim. Ailesinin mahremiyetine saygı duymanızı rica ediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.