ard arda yaşandı

Gündem

Düzce’de korkutan iki deprem meydana geldi. Depremler çevre illerden de hissedil. Kandilli Rasathanesi’nden alınan bilgilere göre Düzce’de peş peşe iki deprem meydana geldi.

Depremler Bolu, Zonguldak ve Sakarya’dan da hissedildi. İlk deprem 22.53 sıralarında Çilimli’ye bağlı Kuşoğlu köyünde meydana geldi. En son nerede deprem oldu? sorusunun yanıtı sorgulanan konular arasında yer alıyor. Düzce son dakika depremi son depremler verilerine yansıdı. Peki, en son nerede deprem oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi araştırılan konular arasında yer alıyor. Son depremler ile ilgili açıklamalar yakından takip ediliyor.

Depremler hakkında detaylar bilgiler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından aktarılıyor. Peki, en son nerede ve kaç şi-detinde deprem oldu?

EN SON NEREDE DEPREM OLDU? Kandilli Rasathanesi’nden alınan bilgilere göre Düzce’de peş peşe iki deprem meydana geldi. Depremler Bolu, Zonguldak ve Sakarya’dan da hissedildi. İlk deprem 22.53 sıralarında Çilimli’ye bağlı Kuşoğlu köyünde meydana geldi.12.9 kilometre derinlikte, 1.4 şi-detindeki depremin ardından 00.51’de ikinci bir deprem meydana geldi. Yayakbaşı köyü merkezli ikinci deprem yerin 8.5 kilometre derinliğinde, 2.9 olarak ölçüldü.

7 saniye süren deprem Sakarya, Bolu ve Zonguldak’tan da hissedildi.12.9 kilometre derinlikte, 1.4 şi-detindeki depremin ardından 00.51’de ikinci bir deprem meydana geldi. Yayakbaşı köyü merkezli ikinci deprem yerin 8.5 kilometre derinliğinde, 2.9 olarak ölçüldü 17 saniye süren deprem Sakarya, Bolu ve Zonguldak’tan da hissedildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.