arda

Gündem Magazin

Ekranlarda bir döneme damga vuran dizilerden olan Aliye’de Arda karakterini canlandıran Ayberk Koçar’ın seneler sonraki hali ortaya çıktı. Sevilen dizideki sevimli halleri ve yaşına rağmen başarılı performansıyla dikkat çeken Ayberk Koçar, şimdilerde 21 yaşında bir delikanlı. İşte Koçar’ın takipçilerini şaşırtan son hali…

Seneler önce yayınlanan Aliye dizisinde Arda karakterini canlandıran Ayberk Koçar’ın seneler sonraki hali sevenlerini şaşırttı. Ayberk Koçar, sevgilisi ile birlikte çekildiği fotoğrafları sosyal medya hesabından da paylaştı.
ALİYE’NİN ARDA’SININ SON HALİ ŞAŞIRTTI! Başrollerini Sanem Çelik ile Halit Ergenç ile beraber paylaştığı dizide henüz 4 yaşında olan sevilen oyuncu Ayberk Koçar, Aliye dizisinde Arda rolü ile büyük kitleler tarafından tanınmıştı.

ŞİMDİLERDE 21 YAŞINDA! ŞİMDİLERDE 21 YAŞINDA! Eğitimine ağırlık vermiş olan Ayberk Koçar, şimdilerde 21 yaşında bir delikanlı.
Liseyi İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları’nda okumuş olan Ayberk, Bahçeşehir Üniversitesi’ni kazanmıştır.

SEVGİLİSİYLE FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI SEVGİLİSİYLE FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI Ayberk Koçar aradan geçen süre içerisinde aşkı da buldu.

Yeliz Cebioğlu ile aşk yaşayan Aliye’nin sevilen çocuk oyuncusu Ayberk Koçar sevgilisiyle fotoğraflarını ‘hayatımın aşkı’ notuyla Instagram üzerinden paylaştı.
İşte Aliye’nin Arda’sı Ayberk Koçar’ın son hali…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.