arkadaşı

Gündem

İşte Masterchef Hasan Biltekin’in Kız Arkadaşı. TV8 ekranlarının reyting rekortmeni yarışması Masterchef Türkiye’nin en yetenekli ve en dikkat çeken isimlerinden biri olan Hasan Biltekin, yarışmada sergilediği üstün performansın yanı sıra, yakışıklılığı ve farklı özellikleri ile de adından sıkça söz ettiriyor.

Geçtiğimiz günlerde yarışmada yer almayan ve izleyicileri meraklandıran Hasan Biltekin’in kız arkadaşının annesinin ve-fat ettiği ve bu yüzden çekimlere katılamadığı ortaya çıkmıştı. Bu gelişmenin ardından Hasan Biltekin’in kız arkadaşı izleyiciler tarafından fazlasıyla merak edilmeye başladı. Peki Masterchef Hasan Biltekin’in sevgilisi kim?

Daha önce dizi oyunculuğu da yaptığı ortaya çıkan Hasan Biltekin, yarışmada gösterdiği başarılı performansın yanı sıra yakışıklılığı ile de özellikle genç kızların büyük ilgisini çekmişti.

Müstakbel kayınvalidesinin ve-fatı sonrası büyük üzüntü yaşayan Hasan Biltekin, takım kaptanı olduğu haftayı yine 3-0 gibi net bir skorla kazanmış ve bu muhteşem galibiyeti, kız arkadaşı Hülya ve ra-hmetli olan annesine hediye ettiğini ifade etmişti.

Bu gelişmenin ardından Masterchef Hasan’ın kız arkadaşı Hülya, izleyiciler tarafından fazlasıyla merak edilmeye başladı. İşte Masterchef Hasan’ın sevgilisi Hülya Acar… Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesinde okuduğu öğrenilen Hülya Acar, Masterchef Hasan Biltekin’in kız arkadaşı.

Yarışma sebebi ile erkek arkadaşı Hasan Biltekin’den ayrı kalan Hülya Acar, bu süreçte anne a-cısıyla sarsıldı. Ancak bu süreçte en büyük desteği, sevgilisi Hasan Biltekin’den gördü. Bu özel durum için Masterchef ekibinden izin alan Hasan Biltekin, soluğu kız arkadaşının yanında aldı.

Bu a-cı k-ayıp sonrası kız arkadaşının yanına koşan ve ona büyük destek olan Hasan Biltekin, kazanılan takım oyunu sonrası da bu galibiyeti Hülya’ya hediye etti. Oldukça duygusal anlar yaşayan Hasan Biltekin, bu süreçte yarışmanın jüri üyeleri Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna’nın kendisine çok büyük destek olduklarını açıkladı.

Masterchef Hasan’ın Sevgilisi Merak Ediliyordu! İşte Hasan Biltekin’in Doktor Sevgilisi!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.