arkadaşının durumunu açıkladı

Magazin

Hamile olduğunu duyurarak herkesi sevindiren Nur Tuğba Namlı’dan kötü haber erken geldi. Bizde ünlülerin bilinmeyen hastalıklarını sizin için araştırdık.

Milyonlarca takipçileri bulunan, magazin dünyasının sevilen isimlerinin birbirinden enteresan hastalıklarını biliyor musunuz? Son olarak Hakan Ural’ın Nur Tuğba Namlı hakkındaki kötü haberi ile gündeme geldi.
Magazin dünyasındaki birçok ünlü isim saklamaya çalışsalar da bu zorlu hastalıklar ile mücadele ediyorlar. Ailesinden ya da sevdiklerinden aldıkları destek ve moral ile de tedavilerini oluyorlar. Tabii her zaman işler yolunda gitmeye biliyor. Ama ne olursa olsun insan hiç umudunu kaybetmemeli ve savaşmalı Peki ünlülerin çok bilinmeyen hastalıkları ne?

Bülent Ersoy, vücudunda ortaya çıkan kist nedeniyle hastaneye gitti. Hastaneye giden Bülent Ersoy’a yapılan orerasyonlar ile vücudundan alınan parça sonucunda sağlık durumunun iyi olduğu anlaşıldı.

seren serengil Dumping Sendromu’na yakalanan Serengil’in karaciğer ve pankreas organlarının iflas etmek üzere olduğu öğrenildi. Bunun üzerine Nur Tuğba akıllara geldi.

Bir süre önce erkek bebek beklediğini duyuran Nur Tuğba Namlı koranavirüse yakalandığını duyurdu. Ural arkadaşı için geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Ünlü şarkıcı Sezen Aksu, 2014 yılında Kolit hastalığı nedeniyle ameliyat masasına yatmıştı. Aksu’nun hastalığı 6 yıldan sonra yeniden nüksetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.