askerdeyken

Gündem

Mersin’de ca-nsız bedeni bulunan 3 yaşındaki M-üslüme’nin, ölümüyle il-işkili olarak tüm detaylar ortaya çıktı. Dahası yeni bilgiler eklendi.

M-ü-slüme Yağal, Mersin’in Gürpınar ilçesinde kaybolduktan 10 gün sonra evinden 7 kilometre uzakta cansız bir şekilde bulunmuştu. M-ü-slüme’nin ölümü sonrası aile fertleri gözaltına alınırken, dede Hasan Yağal tutuklanmış, diğerleri ise serbest bırakılmıştı. DEDE, M-Ü-SLÜME’NİN BABASI ÇIKTI Sabah’ın haberine göre dede Hasan Yağal’ın D-NA’sı Müslüme Yağal ile uyuştu. Dede olarak bilinen Hasan Yağal’ın M-üslüme’nin babası olduğu tespit edildi.

ABLASININ DA BABASI OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI mAdli Tıp kati sonuca ulaşmak için ileri incelemelerini sürerken, dedenin diğer aile üyelerine de c-nsel i-s-tismarda bulunduğu, M-üslüme’nin 14 yaşındaki ablasının da babası olduğu öğrenildi.

BULUNDUĞUNDA ÜZERİNDE KIYAFETİ YOKMUŞ M-üslüme’nin cansız bedenini bulan çoban Ayşe Bacak “Keçi otlatıyordum, köpekler havlayınca peşlerine gittim. O sırada da kızı buldum. Şalvarı, kıyafetleri ve ayakkabıları başka yerdeydi.” ifadelerini kullanmıştı. Bacak, M-ü-slüme’nin cansız bedeninin olduğu noktayı göstermiş, yörük kızının kıyafetlerini ve ayakkabılarını az ileride başka bir kayanın üzerinde gördüğünü söylemişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.