aşkın

Magazin

Zonguldak’ta 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda konser vermesi planlanan şarkıcı Aşkın Nur Yengi, koronav-i-rüse yakalanmıştır.

Aşkın Nur Yengi yerine konserde Gökhan Türkmen sahne alacaktır. Zonguldak Karadeniz Ereğli Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda konser vermesi planlanan Aşkın Nur Yengi’nin yerine Gökhan Türkmen’in sahne alacağını açıklamıştır.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada. “Karadeniz Ereğli Belediyesi’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda düzenleyeceği Cumhuriyet Konseri’nde c-o’vid nedeniyle sanatçı değişikliğine gidilmiştir. Konser vereceği daha önce açıklanan sanatçı Aşkın Nur Yengi C’o’vid-19’a yakalanmıştır. Cumhuriyet Konseri’nde sanatçı Gökhan Türkmen sahne alacaktır. Fener Alayı’nın saati ise 18.00 olarak düzenlendi” denilmiştir.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda konser verecek olan Aşkın Nur Yengi’nin c’o’ronaya yakalanması nedeniyle konsere gelemeyecektir. Ve yerine Gökhan Türkmen’in sahne alacağını açıklanmıştır.

Kdz. Ereğli Belediyesi’nden konuya ilişkin olarak yapılan yazılı açıklamada şöyle denilmiştir: Cumhuriyet Konseri’nde sanatçı Gökhan Türkmen sahne alacaktır. Fener Alayı’nın saati ise 18.00 olarak düzenlenmiştir. Yeni programa göre konseri saat 19.30’da sanatçı Gökhan Türkmen verecektir.

Cumhuriyet Yürüyüşü saati de değişmiştir. Fener Alayı için yürüyüşün saat 18.00’de Bağlık Karakolu önünden başlayacağı ifade edilmiştir.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, sanatçı Aşkın Nur Yengi’ye geçmiş olsun dileklerini iletmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.