avcı

Magazin

Bir dönemin en güzel ve zengin kadınları arasında gösterilen ünlü oyuncu ve şarkıcı Harika Avcı, uzun süredir ortalarda görünmüyordu. Sahneler dönmeye hazırlanan Harika Avcı, ameliyat masasına yattı. Ünlü şarkıcının son hali görenleri şaşkına çevirdi.

Bir döneme damgasını vuran isimlerden Harika Avcı’nın geçtiğimiz hafta maddi ve manevi olarak zorluklar yaşadığı iddia edilmişti.

Harika Avcı, hakkında çıkan haberlerle ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapmış, “Bir takım zorluklar yaşadığım doğrudur. Ancak bunlar çözülemeyecek problemler değil” demişti.
Yaşanan bu olayın ardından uzun bir süre sessizliğe bürünen Harika Avcı, aylar sonra ortaya çıktı.
TV8’de yayınlanan magazin programında Harika Avcı’nın a-meliyat masasına yattığı görüntüler paylaşıldı.
Programda verilen bilgiye göre Harika Avcı, şimdilerde geri dönüş hazırlığında ve fazla kilolarından kurtulmak için ameliyat masasına yattı.

HARİKA AVCI KİMDİR?
Bir zamanların popüler ismi Harika Avcı özel hayatı, filmleri ve olaylı yaşamı ile en merak edilen ünlüler arasında.

Annesinin adı Sabriye Ocak’dır. İlk okulu bitirdikten sonra okumayı ortaokulda bırakır. 11 yaşında bir tütün fabrikasında işçi olarak annesi ile birlikte çalışmaya başlar. İzmirli Nermin Ocak’ın hikayesi tıpkı filmlerdeki gibidir.

Nermin Ocak (Harika Avcı) bir gün annesiyle birlikte Kemeraltı Çarşısı’nda gezinmektedir. İzmir’in ünlü reklam şirketinin sahibi Ahmet Gül de tesadüfen oradan geçmektedir. Ahmet Bey, bu çok beğendiği genç kızın yolunu ke-ser ve onun sekreteri olması için teklifte bulunur. Nermin fabrika işçiliğinden sekreterliğe terfi etmiştir.

Kısa bir zaman sonra “gazinocu Nuri bey” gazinosunun reklam işleri için bir gün reklam ajansına telefon eder. Telefona çıkan sekreter Nermin’e, “Senin sesin ne kadar güzelmiş. Ajansa gelince tanışmak isterim,” der. Nuri Bey de, tıpkı arkadaşı Ahmet Bey gibi Nermin’e iş teklif etmekte hiç tereddüt etmez. Birkaç gün sonra Nermin, gazinocu Nuri’yle tanıştırılır. Bir hafta sonra ismi ga-zinonun neon ışıklı tabelasındadır. Nermin artık ‘harika’ bir ‘avcı’ olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.