ayrıldılar

Gündem Magazin

Masterchef’te Büyük Şok Resmen Ayrıldılar…!Acun Ilıcalı, MasterChef Büyük Şok..Resmen Ayrıldı..Ayrıntılar Haberin Devamındadır…

Acun Ilıcalı, MasterChef’ten elenen Emre Büber’e hayatının fırsatını sundu Acun Ilıcalı, MasterChef’ten elenen Emre Büber’e hayatının fırsatını sunduTV8 ekranlarının sevilen yarışması MasterChef’te 11.hafta elenen isim Emre Büber oldu. Parkinson hastalığı ortaya çıkan ve bile isteye yarışma esnasında elenen Emre Büber’in Avusturya biletini aldığı ve geri döneceği öğrenilmişti.

MasterChef’in sevilen isimlerinden Emre Büber’in dönüş biletini Acun Ilıcalı’nın teklifinin iptal ettirdiği öğrenildi. PARKİNSON TEŞHİSİ KONULDU Avusturya’da büyüyen ancak aslen Konyalı olan Emre Büber gerek kişiliği, gerek mutfak bilgisi, gerek yaptığı yemekleriyle ‘ilk beşe girer’ denilen bir aşçıydı.Ünlü fenomen Ata Benli’den bu elenmeyle ilgili herkesi kahreden bir iddia geldi.

Ata Benli’nin söylediğine göre Emre Büber’e ‘parkinson’ teşhisi konulmuştu. ACUN ILICALI DEVREYE GİRDİ Emre’nin elenmesine gönlü razı olmayan Acun Ilıcalı, ona hayatının fırsatını sundu.

Acun Ilıcalı, yarışmacıya Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünde cömert bir iş teklifinde bulundu. Avusturya’ya dönmesine gerek kalmayan Emre, bundan böyle hem tedavisini devam ettirip hem de sevdiği işi yapabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.