ayşe ceceli

Magazin

Yaprak Dökümü dizisinin Ayşe’si Şebnem Ceceli büyüdü, genç kız oldu. Değişimi ile herkesi şaşkına çeviren Şebnem Ceceli’nin son hali sosyal medyada çok konuşuldu.

Başrollerinde Halil Ergün, Fahriye Evcen, Deniz Çakır, Güven Hokna, Gökçe Bahadır ve Bennu Yıldırımlar gibi isimlerin rol aldığı Yaprak Dökümü Türk dizi tarihine damga vuran yapımlardan oldu. Hikayenin akışı ve oyuncuların başarılı performansları ile Yaprak Dökümü halen daha tekrar bölümlerinin izlenmesini sağlıyor. Yaprak Dökümü dizisinde Ayşe karakterine hayat veren Şebnem Ceceli, değişimi ile gündeme geldi. Gözlerden uzak bir yaşan sürmeyi tercih eden Şebnem Ceceli oyunculukta ne kadar başarılı olsa da kariyer planlamasını çok başka bir yönde yaptı.

Şebnem Ceceli hukuk eğitimi alıyor. Sosyal medyadan da paylaşım yapmayı ihmal etmeyen Yaprak Dökümü’nün Ayşe’sinin değişimini görenler gözlerine inanamıyor. Yaprak Dökümü’nün Ayşe’si Şebnem Ceceli’nin son hali;Buse Varol’a benzetenler de oldu ve büyük beğeni topladı.

ŞEBNEM CECELİ KİMDİR? 2001 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiş olan Şebnem Ceceli, Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimi almıştır. Bir dönemin en çok izlenen ve sevilen dizilerinden biri olan Yaprak Dökümü’nde oynadığı Ayşe rolüyle tanınmıştır. 2006 ve 2011 seneleri arasında yayınlanan dizinin ardından yalnızca Algida Max ve Wings reklamlarında rol alan Şebnem Ceceli, henüz başka bir projede yer almamıştır.

Eğitim hayatına ağırlık vermiş olan Ceceli, hukuk fakültesini kazanmıştır ve kariyerini bu alanda sürdürerek avukat olmayı planlamakta. 20 yaşında olan Ceceli bekardır. Oyuncunun şarkıcı Mustafa Ceceli ile akrabalığı bulunmamaktadır, aralarında ailevi bir bağlantı yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.