Aysun Kayacı

Magazin

Dağdaki çobanla benim oyum bir mi? çıkışıyla gündem olmuştu Aysun Kayacı’dan kötü haber Bir dönem oldukça popüler olup sonrasında o popülariteyi asla yakalamayan insanlar var. Bu insanlar gündemden uzak kaldı ve bir çırpıda unutuldu. Peki unutulan ünlüler kim? Bir olayla ya da bir yerde yapmış olduğu bir açıklama ile ünlü olan insanlar bazen hiç hatırlanmayacak kadar unutulabiliyor.

Ünlü insanların sürekli gündemde kalmak ve dolayısıyla unutulmamak için yaptıkları şeyler var. Bunlar her konuda çarpıcı yorumlarda bulunmak ya da yaşanan olaylara bir şekilde kendini dahil etmek olabilir.  Magazin dünyasından bazı insanların tek amacı ise elde ettiği şöhreti devam ettirmek. Dolayısıyla sahip oldukları şöhreti kaybetmek istemiyorlar ve bunun için gündemi takip ediyorlar. Gündemi takip eden ünlü isimler, sosyal medya platformlarından yaptıkları yorumlar ve paylaşımlar ile isimlerinden söz ettirip gündemde kalmayı başarıyorlar. Peki bu ünlü isimler kim?

AYSUN KAYACI’NIN YILLAR İÇİNDEKİ DEĞİŞİMİ Bir dönem ekranlardın sevilen yüzü olan ve adından sıkça söz ettiren Aysun Kayacı, sosyal medyada gündem oldu. Bunun ardından internet kullanıcıları güzel oyuncunun şu sıralar ne yaptığını merak etmeye başladı. Ekranda yer aldığı yıllarda güzelliği ile erkeklerin yakından takip ettiği Kayacı’nın son zamanlarda maddi zorluk yaşadığı ileri sürüldü. Bir dönem babası ile de çok konuşulan güzel oyuncunun vefasız evlat olduğu ve babasının sokaklarda yaşadığı da iddia edilen bilgiler arasında yer almıştı. Şu anda Londra’da yaşadığı bilinen oyuncunun eski halinden eser yok.

Ekranlarda da kendine yer bulamadığı çıkan söylentiler arasında. ERKEKLERİN PEŞİNDEN KOŞTUĞU KAYACI’NIN ESKİ HALİNDEN ESER YOK 2000’li yılların başında mankenlik yapan güzel isim kısa sürede başarılı olmuş ve eski futbolcu Emre Aşık ile yaşadığı aşk, magazin sayfalarını süslemişti. Kayacı, mankenliğin yanı sıra ‘Zehirli Çiçek’, ‘Çat Kapı’, ‘Sessiz Gemiler’ ve ‘Doktorlar’ gibi dizilerde de rol almıştı. Bunun ardından özellikle 90’lı yıllardaki magazin ve televizyon dünyasında tanınan ünlülerin şimdi ne halde oldukları da merak konusu oldu.

Döneme damga vuran ve herkes tarafından çok sevilen isimlerin birçoğu hala ekranlarda ve sahnelerde. Ancak artık medyada yer almayan ve film, dizi sektöründen ayrılan yıldız ünlülerde bulunuyor. O ünler şimdi ne yapıyor, ne haldeler? Temmuz 2022’de asgari üret için ikinci zam umudu doğdu. Başkan Erdoğan gerekli değerlendirmeleri yapacaklarını söyledi. Peki asgari ücrete ikinci zam hangi yolla gelir? Ocak’ta vergi kaldırılarak maliyet düşürülmüştü. Şimdi hangi destekle ikinci zam olur? Zamlı yeni asgari ücret kaç liraya çıkar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.