BAHÇEDE YAŞAMIŞLAR

Gündem Magazin

Fulya ile Umudun Olsun programında k*an donduran itiraf: Kocam, oğlumu ö*ldürdü

Kardeşini ö*ldürmekle suçlandığı için 20 yıl ha*pis ce*zası alan ağabey, Fulya ile Umudun Olsun programında masum olduğunu söyledi. Vicdan a*zabı çeken anne ise canlı yayına bağlanarak, “Eşim, oğlunu ö*ldürüp bahçeye g*ömdü” itirafında bulundu.

Fulya İle Umudun Olsun programında şaşkınlık yaratan bir olay gerçekleşti. Programa katılan M.A.Ç. ağabeyini ö*ldürmek iddiasıyla 20 yıl ha*pis ce*zası aldığını söylerken, “Ben masumum” dedi. Yayına bağlanan anne ise vicdan a*zabı çektiğini ve öz oğlunu kocasının öldürüp bahçeye gömdüğünü ve suçu aile kararıyla M.A.’nın üzerine attıklarını itiraf etti. Yaşanan bu olaylar stüdyoda büyük şaşkınlık oluşturdu.

14 YIL OĞULLARININ CA*NSIZ BEDENİN OLDUĞU BAHÇEDE YAŞADILAR
M.A.Ç.’nin iddiasına göre, 22 yıl önce Hatay Dörtyol’daki evlerinde yaşanan tar*tışma sonucu babası H.Ç., öz oğlu G.Ç.’yi si*lahla ö*ldürdü ve bahçede kazdığı çukura gö*mdü. Ardından aile tam 14 yıl bahçede bir ca*nsız be*denle yaşadı, ta ki aile içerisinde miras kav*gaları başlayana kadar. Yayına katılan M.A.Ç.’nin iddiasına göre, aile meclisi bir karar aldı ve su*çu kendi üstüne yık*tı. Programda yaşananlar ise şaşkınlık vericiydi. M.A.Ç.’nin ağabeyi de kardeşini doğruladı, ancak ona üzülmediğini söyledi. Yayına bağlanan anne ise vicdan a*zabı çektiğini tüm eşinin işlediği ci*nayeti oğlunun üzerine yık*tığını itiraf etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.