bakanı

Gündem

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun amcası Hüseyin Soylu bir süredir kanserle mücadele ediyordu.75 yaşındaki *Hüseyin Soylu, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Soylu için yarın öğle vakti Gaziosmanpaşa Merkez Camii’nde tören düzenlenecek. Cen*aze, kılınacak namazın ardından Eyüpsultan M-ezarlığı’nda toprağa verilecek. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, İçişleri Bakanı Soylu’ya başsağlığı diledi

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya amcasının vefatı dolayısıyla başsağlığı dileklerini iletti.

Oktay, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun vefat eden amcası Hüseyin Soylu’ya Allah’tan rahmet, Sayın Bakanımıza ve kederli ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.Sağlık Bakanı Koca’dan İçişleri Bakanı Soylu’nun amcası için taziye mesajı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun amcası Hüseyin Soylu için taziye mesajı yayımladı .Koca, “İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun amcası Hüseyin Soylu bu dünyadan ayrıldı. Merhuma Allah’tan rahmet, başta Süleyman Bey olmak üzere, Soylu ailesine başsağlığı ve sabır diliyorum. Hüseyin amcamızın mekânı cennet olsun” ifadelerine yer verdi.

Bakan Çavuşoğlu’ndan Soylu’ya başsağlığı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, yayımladığı taziye mesajında, “Hakk’ın rahmetine kavuşan Hüseyin Soylu’ya Allah’tan rahmet başta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu olmak üzere ailesi ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.