balo

Hikaye

Evli bir çift maskeli baloya davetlidir. Dışarıya çıkmak için hazırlanırlarken kadının migreni tutar. Evde kalmak zorundadır. Kocasına, partiye yalnız gitmesini, eğlencesini bozmak istemediğini söyler.

Adam kostümünü giyer ve partiye gider, kadın da iki aspirin alıp yatar. Biraz uyuduktan sonra kendini daha iyi hissederek uyanır ve partiye gidip, kocasına sürpriz yapmaya karar verir. Tam hazırlanırken; ‘Acaba ben yanında değilken kocam neler yapıyor’ diye düşünür ve kocasının kendisini tanımaması için değişik bir kostüm giyerek partiye gitme kararı alır. Oraya vardığında bir kenarda onu izlemeye başlar. Kocası arka arkaya değişik kızlarla çok samimi bir biçimde dans etmektedir, nereye kadar gidebileceğini görmek ister. Kocasına yaklaşır,

onunla çok samimi bir şekilde dans etmeye başlar, kulağına dışarıya çıkabileceklerini fısıldar. Arabalardan birine girerek se-vi-şirler ve gece yarısından önce maskeler çıkarılmadan kadın eve gider, kocasının dönüşünü beklemeye başlar. Adam sabaha karşı o4.oo sularında eve döner ve doğru yatağa gider.
Kadın Parti nasıldı kocacığım Adam Sensiz hiç eğlenemedim tatlım..

Kadın, inanmıyorum! Bahse girerim çok iyi eğlenmişsindir! Adam Gerçekten hayatım. Partiye gittiğimde arkadaşlarla sıkıldık, alt kata inip bütün gece poker oynadık. Fakat kostümümü ödünç verdiğim herif bir eğlenmiş, bir eğlenmiş, anlata anlata bitiremedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.