başarı sağlayamadı

Magazin

Show TV ekranlarında izleyici ile buluşan ve başrollerinde Canan Ergüder, Nihal Yalçın, Timur Acar gibi oyuncuların rol aldığı, ekran yolculuğuna iddialı başlayan diziden üzen haber geldi. Sevilen dizi ‘Oğlum’ Mayıs ayında final yapacak.2022 sezonunda birçok dizi ekranlara tutunamayıp veda etti.

Sezona iddialı başlayan dizinin kadrosunda birçok başarılı oyuncu yer alıyordu. Dizi oyuncu kadrosu ile dikkat çekse de ne yazık ki bu reytinglere yansımadı. Başka iddialı dizilerle de aynı gün yayınlanması Oğlum dizisini adım adım finale götürdü. Kanal yönetimi dizi için final kararı aldı. Ay Yapım imzalı proje Mayıs ayında ekran yolculuğunu sonlandıracak.

OĞLUM DİZİSİNİN KONUSU

Bir akşamüzeri Melike ilk maaşını almanın heyecanıyla vitrinlere dalar ve oğlu Kaan’ın okul çıkışına geç kalır. Annesini okulun bahçesinde bekleyen Kaan, bir kirpinin peşine takılır ve kirpiyi bir parka kadar takip eder. Bu sırada Zeynep ve Tuğrul çiftinin 12 yaşındaki oğulları Efe de parktadır. Efe, ailesi ile iletişimi kopuk ve tek arkadaşı bilgisayar oyunları olan bir çocuktur. Efe, bir süre sonra Kaan’ın kaybolduğunu fark eder ikili karakola gitmek üzere yola koyulurlar.

Melike ve İlyas ise telaş içinde Şile sokaklarında çocukları Kaan’ı aradıkları sırada acı bir olay yaşandığının haberini alırlar. Yaşanılan bu acı olaydan sonra her iki ailenin hayatında da artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Proje ve senaryo tasarımı Ahmet Katıksız’a, senaryosunun Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz’a ait olan Oğlum dizisinin yönetmen koltuğunda Gökçen Usta oturuyor. Dizinin oyuncuları kadrosunda ise Songül Öden, Nihal Yalçın, Canan Ergüder, Feyyaz Duman ve Timur Acar gibi başarılı isimler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.