Başarılı şarkıcı

Magazin

Başarılı şarkıcı Alişan’ın kardeşi ve aynı zamanda menajerliği yapan Selçuk Tektaş yaklaşık bir aydır koronavirüsle mücadele ediyordu. Tedavisi devam eden ve entübe edilen Selçuk Tektaş’tan acı haber geldi. ”

Alişan’ın kardeşi Selçuk tektaş öldü mü?” sorusu merak konusu oldu. Peki Selçuk tektaş öldü mü? Selçuk Tektaş kimdir, kaç yaşında ve neden öldü? İşte ayrıntılar…

Ünlü şarkıcı Alişan’ın kardeşi olan Selçuk Tektaş yaklaşık bir aydır koronavirüsle mücadele ediyordu. Sağlık durum merak edilen ve entübe de edilmiş olan Selçuk Tektaş’tan acı haber geldi. Peki Selçuk tektaş öldü mü, Selçuk Tektaş kimdir ve neden öldü?

Ünlü sanatçının kardeşi Selçuk Tektaş’tan acı haber geldi. Habertürk’ten Ferit Tuğluk’un yapmış olduğu habere göre 41 yaşındaki Tektaş, yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti.

ALİŞAN’IN KARDEŞİNİN ABİSİNDEN SON İSTEĞİ

Bir aydır k*oronavirüs t*edavisi gören ve en*tübe durumda olan kardeşi Selçuk Tektaş h*ayatını kaybetti. Alişan aynı zamanda menajeri olan kardeşinin ö*lüm haberini c*anımın yarısı gitti diyerek duyurdu.

Selçuk Tektaş’ın abisi Alişan’dan çocuklarına iyi bakmasını isteyerek önce Allah’a sonra sana e*manetler abim’ olduğu iddia edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir