başrol oyuncusundan üzen haber

Gündem

Camdaki Kız dizisinin başrol oyuncusundan üzen haber ‘Camdaki Kız’ dizisinde ‘Gülcihan’ karakterine hayat veren Devrim Yakut’tan çok üzücü bir haber geldi. Bir süredir dizide görünmeyen usta oyuncu, meğer o-lümden dönmüş!  ‘Camdaki Kız’ dizisinde ‘Gülcihan’ karakterine hayat veren Devrim Yakut’tan çok üzücü bir haber geldi. Bir süredir dizide görünmeyen usta oyuncu, meğer o-lümden dönmüş!

‘Camdaki Kız’ dizisinde ‘Gülcihan’ karakterine hayat veren Devrim Yakut’tan çok üzücü bir haber geldi. Bir süredir dizide görünmeyen usta oyuncu, meğer o-lümden dönmüş! ‘Camdaki Kız’ dizisinde ‘Gülcihan’ karakterine hayat veren Devrim Yakut’tan çok üzücü bir haber geldi. Bir süredir dizide görünmeyen usta oyuncu, meğer o-lümden dönmüş!  ‘Camdaki Kız’ dizisinde ‘Gülcihan’ karakterine hayat veren Devrim Yakut’tan çok üzücü bir haber geldi. Bir süredir dizide görünmeyen usta oyuncu, meğer o-lümden dönmüş!

Kanal D’nin sevilen dizilerinden Camdaki Kız’ın Gülcihan’ı Devrim Yakut’un ölümden döndüğü ortaya çıktı. Peki, oyuncunun sağlık durumu nasıl?  Başrollerini Feyyaz Şerifoğlu, Burcu Biricik, Selma Ergenç, Hande Ataizi, Enis Arıkan, Nur Sürer, Tamer Levent ve Devrim Yakut’un canlandırdığı Camdaki Kız’dan korkutan bir haber geldi. “Camdaki Kız” dizisinde Gülcihan karakterine hayat veren Devrim Yakut’un bir süredir dizide olmaması sevenlerini meraklandırdı.  Posta’dan Suna Akyıldız’ın haberine göre; senaryo gereği Van’da yaşayan hasta amcasının yanına giden oyuncunun ölümden döndüğü ortaya çıktı.

Beyni pıhtı atan oyuncu, bir süre hastanede tedavi gördü. Zorlu bir süreçten geçerek sağlığına kavuşan Devrim Yakut, sete geri döndü. Başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ve Cihangir Ceyhan’ın yer aldığı Camdaki Kız dizisinde Gülcihan karakterini canlandıran ünlü oyuncu Devrim Yakut başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.