Bayram ikramiyesi

Gündem

Bayram ikramiyesi ne zaman yatırılacak? Milyonlarca emeklinin beklediği haber geldi.

Milyonlarca emeklinin dört gözle beklediği haber geldi. Ramazan Bayramı kapsamında yatırılacak bayram ikramiyesi. 2-4 Mayıs tarihinde hesaplara aktarılacaktır.
Milyonlarca emeklinin. Gündeminde bu ay bayram ikramiyesi var. Temmuz’da da ilave zamların gelmesi dört gözle beklenmektedir. Nisan’da bayram ikramiyesinde. Ödeme tarihi ve artış yapılıp yapılmayacağı. Temmuz ayında ise memurlara ve emeklilere. İlave zam yanı ‘refah payı’ değerlendirmelerimin. Karara bağlanması öngörülmüştür.

Kazançlı aylar

Nisan ve Temmuz ayları vatandaşlar için kazançlı aylar olacaktır. Emekliler alacakları bayram ikramiyelerinde artış müjdesi beklemektedirler. Temmuz’da da milyonlar için ek zam söz konusu olabilecektir.

Memurlar için zam. Emekliler için zam ve ikramiye ayı olan Temmuz’un kazanımlarının. Ek iyileştirmelerle büyümesi beklenmektedir.

Nisan ayına girilmesiyle birlikte. Milyonlarca emeklinin gözü. Bayram ikramiyelerine çevrildi. Bu yıl Ramazan Bayramı kapsamında. Yatırılacak bayram ikramiyesi. 2-4 Mayıs tarihinde hesaplara aktarılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.