bayram ikramiyesi

Gündem

Milyonlarca vatandaş merakla bekliyordu! İşte bayram ikramiyesinin tarihi ve tutarı. Ramazan ayının gelmesiyle birlikte gözler bayram ikramiyesine çevrilmiştir. Bayram ikramiyesi uygulaması. Bu yıl da devam edecektir. Yaklaşık 13.5 milyon vatandaşa yapılacak ödemenin tarih de belli oldu.

Milyonlarca emekli, şehit yakını. Gazi, dul ve yetimler, iş göremezlik geliri alanların beklediği bayram ikramiyeleri. Nisanın son haftası hesaplara yatacaktır. Yıl sonunda yüzde 36,08 olarak açıklanan enflasyon oranının ikramiyeye yansıması durumunda 1100 lira olan tutar. Yaklaşık 1500 TL’ye çıkabilecektir.
Ramazan ayının gelmesiyle birlikte gözler bayram ikramiyesine çevrildi. Bayram ikramiyesi uygulaması bu yıl da devam ederken yaklaşık 13.5 milyon vatandaşa yapılacak ödemenin tarih de belli oldu.

NİSANIN SON HAFTASI YATACAKTIR

Milyonlarca emekli, şehit yakını. Gazi, dul ve yetimler, iş göremezlik geliri alanların beklediği bayram ikramiyeleri. Nisanın son haftası hesaplara yatacaktır.

1500 LİRAYA ÇIKMASI BEKLENMEKTEDİR

Yaklaşık 13,5 milyon vatandaşa ödenen ikramiye. Geçen yıl enflasyona yakın bir oranda artırılarak 1100 liraya çıkarılmıştır. İkramiyede bu yıl da geçen yıl olduğu gibi bir artışa gidilmesi beklenmektedir. Yıl sonunda yüzde 36,08 olarak açıklanan enflasyon oranının ikramiyeye yansıması durumunda. 1100 lira olan tutar. Yaklaşık 1500 TL’ye çıkabilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.