bedava

Gündem

Başkan Recep Tayyip Erdoğan Dünyanın hiçbir yerinde görülmeyen hiçbir devletin yapmadıgı müjdeleri bir bir verdi artık milyonlarca vatandaşın elektrik faturasını devlet ödüyecek bu güzel uygulama dünmyanın birçok yerinde bulunmuyor elektrik faturası yüzünden hükümete yüklenenler artık umduğunu bulamayacak Başkan Erdoğan, düzenli olarak sosyal yardım alan vatandaşların elektrik faturası ödeyeceklerini açıkladı. Erdoğan, ”Düzenli sosyal yardım alan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın aylık 150 kw saate kadar elektrik tüketimlerini karşılıyoruz. 2,5 milyon hanenin aylık 80 liralık elektrik faturasını devlet ödeyecek.” dedi.

Başkan Erdoğan, “Düzenli sosyal yardım alan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın aylık 150 kw saate kadar elektrik tüketimlerini karşılıyoruz. 2,5 milyon hanenin aylık 80 liralık elektrik faturasını devlet ödeyecek.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün partisinin grup toplantısında kredi kartı borcunu ödemekte zorlanan vatandaşlara güzel bir haber verdi. Vatandaşlar artık bütçelerine uygun kredi kartı borçlarını ödeyebilecek. İşte detaylar…

Başkan Erdoğan, “Kredi kartı borcunu ödeme güçlüğü çekenler Ziraat Bankası’nda alacağı kredi ile uygun taksitlerle ödeme yapabilecek” dedi. Esnaf: Halbank 2019’da 350 bin esnafa 22 milyar TL’lik kredi kullandıracak. Kurla ilgili tüm oyunlara rağmen dengelenmenin esnafa yansıması için 10 milyar TL’lik kredi ilk çeyrekte ödenecek.

HALKBANK, 22 MİLYAR LİRALIK KREDİ KULLANDIRACAK Halkbank, esnaf ve sanatkarların işletme giderlerini karşılamak üzere 22 milyar liralık kredi kullandıracak. Bütün kurlara ilgili oyunlara rağmen, dengelenme sürecini yansıtmak için 10 milyarlık tutarını ilk çeyrekte kullandırma kararı aldık. Detayları yarın Halkbank tarafından paylaşılacak.

3 PUAN DESTEĞİNİ 5 PUANA ÇIKARIYORUZ Sigorta prim teşviki uygulaması kapsamında 500 ve üzerinde çalışanlar için 3 puan desteğini 5 puana çıkarıyoruz. 506 sigortalı çalıştıranlar için de 5 puan uygulamasını aynen devam ettiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.