beğenilmedi

Magazin

Küçük Ceylan yaptırdığı es-tetiklerle Ajda Pekkan ve Seda Sayan’a rakip oldu. Gün geçmiyor ki Ceylan bir e*tetik op-erasyonu ile gündeme gelmesin.

Küçük Ceylan ismiyle Türkiye’de nam salan Ceylan küçük yaşlarından itibaren yaptırdığı es-tetiklerle gündemden düşmüyor. Yüzlerce kez estetik için a-maliyat masasına yatan Ceylan yine es-tetik oldu.
Ceylan’ın son yaptırdığı estetik başta sosyal medya olmak üzere magazin gündeminin de ilk sırasına yerleşti. Son halini sosyal medya hesabından paylaşan Ceylan bir anda yüzbinlerce yorum aldı.

Arabesk müziğin bir dönemine damgasını vuran Ceylan, sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğraf ile şaşırttı. Takipçileri ise Ceylan’ın yeni imajı, ünlü bir oyuncuya benzetildi.
Özellikle yaptığı müzikal çalışmalar, çıkardığı albümler ve seslendirdiği türkülerle, çocukluktan bu güne önemli başarılara imza atan ve hafızalara kazınan Ceylan Instagram hesabını aktif kullanıyor.

Daha önce saçlarını kısa kestiren 46 yaşındaki şarkıcı, imajını değiştirdi. Son halini sosyal medya hesabından paylaşan Ceylan, takipçileri tarafından büyük tepki gördü.

Ceylan, karesine “Bakışlar anlatır her şeyi aslında herşey orada gizlidir” notunu düştü. Ceylan’ın büyük değişimi dikkatlerden kaçmadı. Takipçileri ünlü türkücüyü tanımakta zorlandı. Bazı sosyal medya kullanıcıları Ceylan’ın yeni imajını Şükran Ovalı’ya benzetti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.