beklenmedik bir anda

Magazin

The Whitest Kids U Know’un kurucu ortağı olan; oyuncu, komedyen ve yapımcı Trevor Moore, 41 yaşında k-aza sonucu h-ayatını k-aybetti. Moore’un o-lümüne neden olan k-aza ile ilgili herhangi bir detay paylaşılmadı.

Oyuncu Trevor Moore, 41 yaşında h-ayatını kaybetti. Deadline’ın haberine göre, komedyen, oyuncu ve yapımcının v-efatı, eşi ve ailesi adına menajeri tarafından yapılan açıklama ile doğrulandı. Açıklamada şu satırlara yer verildi: “Kocamın, en iyi arkadaşımın ve oğlumuzun babasının kaybıyla h-arap olduk.
Milyonlar tarafından yazar ve komedyen olarak biliniyordu ama bizim için o sadece tüm dünyamızın merkeziydi. Bu t-rajik ve a-ni bir k-ayıp ve bu y-as döneminde m-ahremiyetimize saygı göstermenizi rica ediyoruz.”

Moore; Zach Cregger, Sam Brown, Timmy Williams ve Darren Trumeter ile birlikte The Whitest Kids U Know’u kurdu ve yönetti. New York merkezli grup, 2006’da bir HBO ABD Komedi Sanatları Festivali ödülünü kazanmasının ardından ilgi gördü.

Zach Cregger ve Sam Brown ise ortak bir açıklama yaparak ü-züntülerini i-fade ettiler: “Bu sabah erken saatlerde, WKUK’un arkasındaki itici g-ücü k-aybettiğimizi öğrendik. O bizim en iyi arkadaşımızdı ve hepimiz adına Trevor’ın k-aybının hayal edilemez olduğunu söylüyoruz. Yüreğimiz y-andı, eşinin ve oğlunun y-aşadığı k-aybın yanında ü-züntümüz sönük kaldı.”

Moore ayrıca “Walk the Prank”i yazıp yönetti ve “The Trevor Moore Show”un ya-ratıcısı ve sunucusuydu.

Moore, 16 yaşındayken Virginia’daki gazeteler için haftalık karikatürler hazırlamaya başladı ve ardından yerel bir TV kanalı için haftalık bir komedi programı üretmeye başladı. 1999’da Moore, “Saturday Night Live” Baş Yapımcısı Lorne Michaels’ın yanında staj yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.