bensu soral anne oldu

Magazin

2017 yılında nikah masasına oturan Hande Soral ile İsmail Demirci’den müjdeli haber geldi. Ünlü çift, oğulları oldu ve bebeklerine verdikleri isim taktir topladı..

Oyuncu Hande Soral ve 2017 yılında evlendiği eşi İsmail Demirci ile dün akşam saatlerinde anne baba oldular. Çift oğullarına bakın hangi ismi koydu! Kendisi gibi oyuncu olan eşi İsmail Demirci ile 2017 yılında dünya evine giren Hande Soral artık bir erkek annesi oldu. 9 aylık hamilelik sürecini tamamlayan Hande Soral dün akşam saatlerinde sancısının artmasıyla brilikte hastaneye gitti. Doğumun başlamasıyla birlikte ünlü oyuncu doğumhaneye alındı. Akşam saatlerinde doğum yapan güzel oyuncu böylece ilk çocuğunu kucağına almış oldu.

Bebeğin sağlık durumu merak ediliyor
Soral, Altunizade’de özel bir hastanede doğum yaptı. Hastanenin başhekimi Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu “Hande ve İsmail Demirci çiftinin bebeği, 52 cm ve 3 bin 705 gram olarak dünyaya geldi. Bebeğin ve annenin sağlık durumları gayet iyi. Kendilerine sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz” açıklamasıyla müjdeli haberi duyurdu.

2017 yılında evlenen Hande ve İsmail çifti, ilk kez anne ve baba olmanın heyecanını yaşıyor.

Oğullarını sağlıklı bir şekilde dünyaya getiren anne Hnade Soral, doğum sonrası herhangi bir paylaşım yapmadı. Çiftin bebekleri hakkında en çok merak edilen şey ise ismi oldu.

Hande ve İsmail çifti oğullarına Ali adını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.