bir dizinin daha fişi çekildi

Magazin

FOX TV, bir dizinin daha fişini çekti! Yerini yenisi dolduracak! Tam 7 dizi meğer…

Sezon başından beri tam yedi dizisi final yapan Fox TV. Yeni dizi çalışmalarına son sürat devam ediyor. İ-ddialı diziler için bile kısa sürede final kararı vermesiyle dikkat çeken Fox TV. Bir dizisi için daha final kararı aldı ama yeni bir diziyi de seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor. İşte detaylar…

2021 – 2022 sezonuna talihsiz bir giriş yapan. Fox TV’nin yeni yayın dönemi için hazırladığı. 11 diziden 7 tanesi. Kısa bir süre içinde ekranlara veda etti. Uzak Şehrin Masalı, Son Yaz. Yalancılar ve Mumları, Elbet Bir Gün. Misafir, Elkızı ve son olarak da Kanunsuz Topraklar dizileri reyting listelerinde hedeflenen başarıyı gösteremeyince final yaptı. Bu dizilerin final yapmasının ardından bir dizi için daha sürpriz bir şekilde final kararı çıktı.

Final kararı alındığı i-ddia edildi.

Bu dizilerin ekranlara veda etmesinin ardından bir final kararı da Evlilik Hakkında Her Şey dizisi için çıktı. Haluk Bilginer’li Baba dizisinin de her Salı akşamı ekrana gelecek olması, reytinglerde ilk beşte yer alamayan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin de Mart ayında final yapacağı i-ddialarını gündeme taşıdı. Fox TV’nin Evlilik Hakkında Her Şey için final kararı aldığı i-ddiasının kulislerde konuşulmasının ardından yeni bir dizi için de çalışma başlattığı ortaya çıktı.

Fox TV, Evlilik Hakkında Her Şey dizisi için final kararı almasının ardından Son Nefesime Kadar dizisini seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Nurgül Yeşilçay, Emre Kınay ve Ertan Saban’ın başrolünde oynadıkları. Son Nefesime Kadar dizisi. İlk bölümüyle 23 Şubat Çarşamba akşamı ekranlarda olacaktır. Mihre isimli 46 yaşındaki bir polisi canlandıran Nurgül Yeşilçay, yeni tarzıyla hayranlarını yine kendisine hayran bırakacak.

Fox TV, yeni sezona büyük id-dialarla başlamıştı. Kanal, Son Yaz, Yalancılar ve Mumları. Elbet Bir Gün, Uzak Şehrin Masalı. Misafir, Elkızı dizileriyle zirveyi kimseye bırakmamayı hedefliyordu. Fakat reytingleri düşük gelince. Bazı diziler birkaç bölüm sonra ekrandan kaldırıldı. Bu diziler arasında. En çok şaşırtan ise Son Yaz oldu. Zira bir önceki sezondan gelen dizinin kemik bir izleyicisi vardı. Final yapmasını hiç beklemiyordu.

Yeni dizisiyle reyting listelerindeki. İ-ddiasını sürdürmeyi hedefleyen. Fox TV’nin halen devam eden dizileriyse şöyle: Mahkum, Yasak Elma ayrıca Aşk Mantık İntikam ve Evlilik Hakkında Her Şey.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.