bir günde

Sağlık

Yüzde oluşan kırışıklıklar belli bir yaştan sonrasında can sıkıcı olmaya başlıyor. Bunun için botoks şeklinde estetiklere başvurarak hızlıca kırışıklıklardan kurtulabilirsiniz. Ancak daha naturel bir metot istiyorsanız, paylaştığımız bu maske tarifini deneyip sadece 1 gecede kırışıklıklarınızdan kurtulabilirsiniz.

Cilt bakımı maskeleri içinde en popüler ve evde hazırlanabilen organik cilt maskelerinde kullanılan bu şifalı meyve muz yardımıyla suratınıza sanki botoks yaptırmış benzer biçimde gergin ve doğallığı sağlayabilirsiniz. 2Muz maskesi malzemeleri: Muz maskesi malzemeleri:
-1 tane orta boy muz-2 yemek kaşığı bal-1/4 fincan mütevazı yoğurtYukarıdaki malzemelerin hepsini bir kase içine alın ve püre kıvamına gelene kadar ezerek çırpın. Daha sonrasında cildinize sürün ve yaklaşık olarak 20 dakika cildinizde beklemeye alın. Uygulamayı haftada 2 kez uygulayabilirsiniz.

Bunun dışında sadece muz ile ile de bir maske yapabilirsiniz. Eğer saydığımız malzemeler yoksa ve sadece muz varsa onu da kullanarak basit bir cilt maskesi yapabilirsiniz. Gelin birlikte sadece bir muzla iyi mi maske hazırlayabilirsiniz, bakalım…

Sadece muzları bir kase içinde ezin ve cildinize sürün. Yaklaşık 20 dakika beklettikten sonrasında yüzünüzü sudan geçirin. Haftada iki kez uygulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.