bitki

Sağlık

Bu şaşırtan karışım sadece 2 besinden oluşuyor bununla birlikte, özellikle k-adınlarda oluşan ki-stler ve miyomlar(k-as dokularında ortaya çıkan, çoğunlukla kadınlarda oluşan ur.) gibi birçok farklı sağlık sorunuyla mücadelede son derece etkilidir.

Bu mucize iksirin ilk besini Kaya Koruğu, başlangıçta Romalılar ve Yunanlılar tarafından yetiştirilen yaygın olarak kullanılan bir ev bitkisidir.
Bu bitkiyi zararlılardan, böceklerden ve tırtıllardan korumak için, diğer bitkilerle birlikte yetiştirilmesi gerekiyor. Bu bitkinin latince ”adı yaşamak” Kesinlikle adının hakkını veriyor. Özellikle k-ist tedavisi için ve vücuda fibroid(rahimde gelişen düz k-as hücreleri ve fibroz b-ağ dokudan oluşan k-a-nserli olmayan, sert ve toplu tü-mö-rlerdir.) sa-ld-ırıya geçince , kalkan olması için v-ücuda besin sağlar.

K-İS-TLER VE T-Ü-M-ÖRLERE KARŞI DOĞAL İ-LAÇ

Malzemeler: KAYAKORUĞU 300 gram Organik Bal 500 gram
Önce, Kayakoruğu’nun yapraklarını k-esin ve iyice temizleyin. Daha sonra bal ekleyin. Malzemeler tamamen ıslanıncaya kadar 2-3 gün bekletin. Kullanım:
Sabahları, boş bir karna, bir şey yemeden kullanın . 1 yemek kaşığı kadar. Önümüzdeki 2 saat içinde de bir şey tüketmeyin. Sadece su tüketin.
Bu i-la-ç gibi karışım metabolizmayı uyarır ve to-ksinleri vücuttan temizler. Kış aylarında diğer aylara göre daha çok zararlı madde birikir.
Bunun nedeni kış aylarında fi-ziksel aktivite eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Sonuç olarak, d-etoks yapan besinler ve doğal i-l-açlar son derece önemli.

Rus doktorlar bile bu mucizeyi i-laç niyetine tavsiye ediyor. Kardiyovasküler hastalıklarda etkili olduğunu söylüyorlar Son olarak, en başta belirtildiği gibi, bu muhteşem birleşim yumurtalık kistleri, ra-him tedavisinde son derece etkili. Lütfen aileniz ve arkadaşlarınızla bu bilgiyi paylaşın!
Sağlıklı mutlu günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.