bizi neler bekliyor

Gündem

Dünyaca ünlü kahin Baba Vanga’nın  k-ha-netleri korkuttu. 11 Eylül saldırıları, İngiltere’nin AB’den ayrılması ve ABD’nin eski Başkanı Barack Obama’nın seçimi kazanması bilen Baba Vanga’nın  k-ha-ne-tleri arasında yeni yeni bir vi-rüs s-algını da yer alıyor.

Baba Vanga’nın  k-hanetleri tüyler ürpertti. 1911 yılında dünyaya gelen ünlü kahin Baba Vanga’nın en bilinen k-ha-netleri arasında, 11 Eylül saldırıları, İngiltere’nin AB’den ayrılması ve ABD’nin eski Başkanı Barack Obama’nın seçimi kazanması yer alıyor. 1996 yılında meme kanseri nedeniyle hayatını kaybeden Vanga’nın 2022 k-hanetleri arasında yeni bir virüs sa-lgını da yer alıyor. İşte Vanga’nın 2023 k-hanetleri…

UZAYLILAR İNSALARLA İLETİŞİME GEÇMEYE ÇALIŞACAK’
Baba Vanga’nın  k-hanetlerinin ilk sıralarında ‘doğal afetlerde artış’ yer alıyor. 2022 yılında çok fazla doğal afet meydana geleceğini ve ö-lüm-lerini artacağını öngören Baba Vanga, daha önceden meydana gelen birçok doğal a-feti tahmin etmişti.

Baba Vanga’nın k-hanetine göre, 2022 yılında uzaylılar, insanlarla iletişime geçmeye çalışacak. Yaşam aramak için dünyaya göktaşı gönderecekler.

DÜNYADA YENİ SALGIN
Baba Vanga’nın en çok korkutan k-han-etlerinden bir tanesi de, dünyada yeni bir ö-lü-mcül virüs daha görüleceğidir. Baba Vanga, 2022 yılında dünyanın ikinci bir ö-lümcül virüs ile sarsılacağını öne sürmüş.

Bir başka korkutan kehanet ise 2022 yılında su krizinin baş göstereceği ve büyük devletlerin çözüm bulabilmek için harekete geçeceği.

Baba Vanga’nın 2022 yılı için öngördüğü felaketlerden biri de kıtlık ve kuraklık… Özellikle Hindistan’da sıcaklıkların 50 derece seviyelerine kadar yükseleceği ve çekirge istilası sonucunda büyük bir kıtlık meydana geleceği iddia ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.