boncuk gözlümüz

Magazin

Fatma Girik’in ö-lüm haberi Türkiye’yi yasa b-oğdu. Son dakika gelen haberlerde Yeşilçam’ın usta oyuncusu Fatma Girik’in sabah saatlerinde tedavi gördüğü özel hastanenin yoğun bakım ünitesinde yaşamını yitirdiği belirtildi. Fatma Girik’in vasiyeti ortaya çıktı.

79 yaşındaki usta sanatçının ce-naze töreniyle ilgili detaylar henüz netleşmezken, Fatma Girik daha önce yaptığı açıklamada “Büyük bir uğurlama ya da tören istemiyorum” demişti.
Son dakika haberi… Fatma Girik tedavi gördüğü özel hastanenin yoğun bakım ünitesinde yaşamını yitirdi. Fatma Girik’in ölüm haberi sonrası usta oyuncunun ölümle ilgili söylediği sözler gündem oldu. Girik “Neticede robot değilim bir canlıyım; bir gün elbet ö-lümü tadacağım.

Memduh’a (Ün) kavuşacağım. Ö-lüm kötü bir şey değil. Kötü olsa Allah ölümü vermezdi. Biz gideceğiz ki ardımızdan yenileri gelsin” demişti.
Fatma Girik ö-lü-münden sonra nasıl bir ce-naze töreni istediğini de söylemişti. Girik açıklamasında “Ö-ldü-ğümde öyle büyük bir uğurlama ya da tören istemiyorum. Gülriz Sururi gibi sessiz sedasız çekip gitmek istiyorum” ifadesini kullanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.