bu genç yaşında

Gündem Magazin

Genç yıldız oyuncu h-ayatını k-aybetti. Daha 28 yaşındaydı…Dünyanın en çok izlenen dizi ve film platformu Netflix’in yıldız oyuncuları arasında yer alan 28 yaşındaki Joey Morgan h-ayatını ka-ybetti.

Netflix’te yayınlanan Scouts Guide to the Zombie Apocalypse filminin yıldız ismi Joey Morgan henüz 28 yaşındayken h-ayatını kaybetti. Menajeri Morgan’ın o-lüm haberini doğrularken bunun herkes için bir ş-ok olduğunu söyledi. Dün h-ayatını ka-ybettiği açıklanan ünlü oyuncu Joey Morgan’ın nasıl o-ldüğüne dair bir detay verilmezken, a-cılı ailesine saygı gösterilmesi istenildi.

A-cı haberi film yapımcısı Christopher Landon duyurdu. Landon, Morgan’ın ilk filmi Scouts Guide to tohe Zombie Apocalypse’nin yazarı ve yönetmeniydi. Morgan’la çekilmiş görüntülerini paylaşan Landon mesajında “Joey benim hayatıma 9 yaşında girdi. Eğlenceli, zeki ve düşünceli biriydi. Kalbimi k-ıran a-cı haberi bugün aldım. Onu onurlandıracağım” diye yazdı.

Son projesi Max Reload and the Nether Blasters olmuştu.
Haber Global’de yer alan habere göre; 2015’teki Scout’s Guide to the Zombie Apocalypse’teki Augie Foster rolüyle başlayan Joey Morgan ayrıcı TV filmi Detour ve Compadres’te oynamıştı. Chiaco Med’in bir bölümüne konuk oyuncu olarak katıldıktan sonra Flower filminde yer aldı. 2018’de Camp Manna’da boy gösteren genç oyuncu, ertesi yıl Critters: A New Bing’de Christopher rolünü oynadı. Son film projesi ise 2020 yapımı Max Reload and the Nether Blasters oldu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.