bu karışım

Sağlık

Sabahları 1 bardak için, ba-ğırsaklarınızda ne kadar zehir var ise atılsın.

Bağırsaklarınızdan kilogramlarca to-ksin çıkartan karışım: Aslında, obez ya da fazla kilogramlu olmayan kişiler de bile bağırsaklarında yaklaşık 3-4 kilogram ze-hir içerebilir.

Buna ilave olarak, şi-dd-etli alerjilere sahip, -aşırı stresli kişilerde ya da obez kişilerde daha fazla olabilir. Sağlıklı beslenmenin yanında bu içecekle birlikte 3 haftada ze-hirleri atacaksınız.

Çocuklar da buna bir istisna değildir. Yani, kötü beslenme alışkanlıkları düzgün tedavi edilmediği sürece ömür boyu sürebilen sindirim bozukluklarına neden olabilir.

Bağırsakta atık birikimi vücutta çeşitli dengesizliklere neden olabilir. Dahası, bir dizi sağlık ve kilogram probleminin altta yatan sebebi olabilir.

Önce yapmanız gerekli olan limonu, deniz tuzu, organik elma sirkesini ve zencefili içeren bu basit ev yapımı tarifi yardımı ile ba-ğırsakları temizlemektir.

Ba-ğırsaklarınızdan kilogramlarca toksin çıkartan karışım
İçindekiler:
Organik elma sirkesi – 1 Çorba kaşığı
Organik limon suyu – 2 çorba kaşığı Organik zencefil – 1 yemek kaşığı Deniz tuzu – bir tutam(az miktarda)

1 bardak içme suyu
1 bardak içme suyunu kaynatip içerisine tuzu ilave edin iyice karıştırın.Ardından, zencefili, limon ve elma sirkesini ekleyin ve iyice karıştırın.Bu Şekilde Kullan. Kahvaltıdan önce her sabah boş bir mideye bir bardak içeceksin.

Bu içecek elma sirkesi ve limonda olan antioksidanlar açısından zengin , bağışıklık sistemini güçlendirmek ve temizlemek için birebirdir. Te-hlikeli zehirleri vücuttan atıp en-feksiyonlarla ve hastalıklarla mücadele edecek, kuvvetli mineraller ve vitaminlerce zengindir.

Lütfen paylaşalım.

Alternatif Ba-ğırsak temizleyen ev yapımı i-laç
Bu iki malzemeden oluşan ev yapımı ilaç ba-ğırsağınızdan kilogramlarca atığı temizleyecek.

Hafta sonu yemeği fazla kaçırdınız ve şu anda pişmanlık mı duyuyorsunuz? Bağırsak temizliği vücudunuzdaki toksinlerden kurtulup sindirim sisteminize yeni bir başlangıç yaptırmanızı sağlayacaktır.

Bu ev yapımı içecek kolay, nazik ve sonuç verici. Bu hızlı bir bağırsak temizlemesi değil, yalnızca vücudunuzun kötü atığı filtreleyerek yalnızca faydalı bakteriyi si-ndirim sisteminizde tutmasını sağlıyor.

Bu maddelerden birincisi bildiğimiz her mutfakta bulabileceğiniz elma sirkesi. Elma sirkesi tıbbın uzun bir süredir pek çok sağlık sorunuyla mücadelede faydalandığı bir içerik. Ucuz ve yalnızca bağırsağınıza değil vücudunuzun geri kalan kısmına da yararları var.

Sadece 10 Dakikada Karnınızdaki Şişkinliği Tamamen yok eder…İnanması zor ancak gerçek.
Göbek şişmesi ya da şişkinlik sık olarak ciddi bir tıbbi durumdan ziyade aşırı yemeye bağlı olmakla beraber, hava yutma, IBS (İrritabl Bağırsak Sendromu), yumurtalık kistleri, bağırsak tıkanıklığı, gebelik, PMS, miyomlar, kilogram alma, laktoz intoleransı vb. Nedenlere de bağlı olabilir

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.