bu kez ege

Gündem

Türkiye bir kez daha güne deprem haberiyle uyandı. Ege’de meydana gelen deprem ardından gözler son depremler verilerine çevrildi.

Muğla’nın Datça ilçesi açıklarında Richter ölçeğine göre: 4.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Datça’da hafif şekilde hissedilen depremde ilk belirlemelere göre c-an ve mal kaybı yaşanmadı. A-fet ve A-cil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı, verilerine göre, bugün saat 08.04’te merkez üssü Ege Denizi açıkları olan 24,75 kilometre derinliğinde. Datça’ya 139,56 kilometre uzaklıkta meydana gelen deprem. Hafif şekilde hissedildi. Depremde herhangi bir can veya mal kaybı yaşanmadı.

Datça’da 4.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Datça’da hafif şekilde hissedilen depremde ilk belirlemelere göre c-an ve mal kaybı yaşanmadı.
A-fet ve A-cil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı verilerine göre: Bugün saat 08.04’te merkez üssü Ege Denizi açıkları olan 24,75 kilometre derinliğinde. Datça’ya 139,56 kilometre uzaklıkta meydana gelen deprem, hafif şekilde hissedilmiştir.

Depremde herhangi bir can veya mal kaybı yaşanmamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.