bu ünlüler

Magazin

Namaz kılan ve maneviyatı güçlü olan ünlüleri sizler için derledik. Her gün gördüğünüz ama bu yönünü hiç bilmediğiniz ünlüler galerisine haberimizden ulaşabilirsiniz…  Ünlüler çoğu zaman inançlarını dışarıya kapalı yaşıyorlar. Bu da dışarıdan inançsız gözükmelerine yol açıyor. Oysa ki Vildan Atasever’den Yıldız Tilbe’ye bir çok isim inançlarına ve maneviyata önem veriyor.

Çoğu zaman rahat olmakla ve manevi yönlerinin güçsüz olmasıyla yargılanan ünlülerin genelleme yapılmayacağını gösteren, manevi yönü güçlü ibadetlerini yerine getiren ünlüleri sizler için derledik. Hemen hemen her gün sosyal medyadan, televizyondan ya da söylemleri dolayısıyla gündemde olan bazı ünlü isimler de maneviyatına önem vererek namaz ibadetlerini yerine getiriyor.

Kutsal toprakları ziyaret eden, dini duygularını yaşayan o çok ünlü isimleri galerimizin detayından ulaşabilirsiniz. İşte dini ibadetlerini yerine getiren ünlü isimler;

Tolgahan Sayışman, Murat Yıldırım, Necati Şaşmaz, Seren Serengil, Athena Gökhan, Mustafa Ceceli, İntizar, Burcu Güneş, Almeda Abazi, İkbal Gürpinar, Reha Yeprem, Necla Nazır, Tuğba Özay, Leyla Sayar, Tarık Mengüç, Magic Necmi bu ünlü isimler namaz kılan ünlüler arasında isimleri yer almaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.