Bülent Serttaş

Gündem

Birbirinden ünlü isimlerin konuk olduğu eğlence programında o-ryantal Didem’in dans ettiği görüntüler sosyal ağlarda çok gündeme oturdu. ‘İbo Show’un 11’inci bölümüne; Muazzez Ersoy, şarkıcı Bülent Serttaş, ünlü oyuncular Ali Sunal ve Doğa Rutkay ile oryantal Didem Kınalı katıldı. Gelen konuklardan Bülent Serttaş, o-ryantal Didem Kınalı’dan dans ederken gözlerini kaçırdı. Serttaş, bu hareketiyle adeta sosyal ağları salladı.

Sosyal medyada o anlar tekrar tekrar paylaşılırken Serttaş da dün gece kendisiyle ilgili bazı paylaşımları paylaşımda bulundu. Ancak Bülent Serttaş neden böyle bir tavır takındığını ise açıklamadı.

Dün akşam yayımlanan ‘İbo Show’da Didem Kınalı’nın dans ettiği anlarda yaşananlar çok konuşuldu. Konuklardan Ali Sunal ve Bülent Serttaş’ın o-ryantal Didem’in dans ettiği sırada gözlerini başka yöne çevirmeleri sosyal ağlarda olay oldu. Ünlü o-ryantal ise yapmış olduğu açıklamada ” Bana saygısızlık yapıldı” dedi.
‘İbo Show’un 11’inci bölümüne; Muazzez Ersoy, şarkıcı Bülent Serttaş, ünlü oyuncular Ali Sunal ve Doğa Rutkay ile oryantal Didem Kınalı konuk oldu. SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU Konuklardan oyuncu Ali Sunal ve şarkıcı Bülent Serttaş’ın oryantal Didem Kınalı’ya dans ederken başka yöne bakmaları sosyal ağlarda çok konuşuldu.

DAHA ÖNCE DE YAPMIŞTI

Didem Kınalı ise 2. Sayfa’ya yapmış olduğu açıklamada kendine saygısızlık yapıldığını bildirdi:-Çekimlerde işimi yaparken durumu fark etmedim. Gündeme gelince hareketlerini gördüm.-Olayın iç yüzü şu: Bir süre önce beraber sahne aldığımız bir gecede Bülent Serttaş bana saygısızlık yapmıştı. Bundan dolayı olduğunu düşünüyorum.-Mesleğimi ülkemde ve dünyada en iyi şekilde icra eden bir dansçıyım.-Bilinçli şekilde yaptığı çok açık ve net.-Büyük bir saygısızlık. Yakıştıramadım! Orada dans ve sanat var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.