burak özçivitin annesi

Magazin

Burak Özçivit (d. 24 Aralık 1984, İstanbul), Türk oyuncu ve eski manken. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünde okumaktadır. Aslen Gazianteplidir.

Kazım İşmen Lisesi’nden mezundur (2001). 2003 yılı Best Model of Turkey yarışmasında gelecek vadeden seçilmiştir. Yarışmadan sonra Uğurkan Erez Ajans ile çalışmaya başlamıştır. Şu anda ise mankenliği bırakmıştır.

2005’te Best Model of Turkey yarışmasına yeniden katılmış ve Best Model of Turkey seçilmiştir. Buna bağlı olarak da Best Model of The World’e katılmış ve dünyanın en iyi ikinci mankeni seçilmiştir. Faruk Saraç, Abbate, Tween ve NetWork gibi markaların defileleri ve yurt dışı fuar defilelerinde görev almıştır.

Kuruluş Osman dizisinin Osman Bey’i Burak Özçivit, annesi ile gündem oldu. Ünlü oyuncunun annesini görenler ablası sandı. Kuruluş Osman’da canlandırdığı Osman Bey karakteriyle adından söz ettiren Burak Özçivit, yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da geniş hayran kitlesine ulaştı.

Özçivit bu rol sayesinde popülaritesini gittikçe artırırken, şu sıralar annesi Ceyhan Özçivit ile gündeme gelmeye başladı. Eşi Fahriye Evcen ve kardeşinin güzelliği herkes tarafından bilinirken, oyuncunun annesi hepsini solladı.

Burak Özçivit’in annesi Ceyhan Özçivit, güzelliği ile dikkati çekti ve anne-oğulun benzerliği bir kez daha ortaya çıktı. Annesine oldukça düşkün olan Burak Özçivit, zaman zaman fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşmayı ihmal etmiyor. Burak Özçivit’in annesi güzelliği ile gelini Fahriye Evcen’i gölgede bıraktı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.