büyük ustamızın kızı

Magazin

52 yaşında yaşamının kaybeden İbrahim Erkal’ın kızı Elif Su büyüdü. Şimdi 3 yaşında olan Erkal’ın minik kızı Elif Su tatlılığıyla görenlerin gönlünü çeliyor. Şarkıları ile bir döneme damga vuran ünlü şarkıcı İbrahim Erkal 2017 senesinde geçirdiği beyin k-naması sonucu 52 yaşında hayatını kaybetmişti.

İbrahim Erkal’ın ani vefatı sevenlerini yasa boğmuş ardından gözü yaşlı bir eş ve 3 çocuk bırakmıştı. Unutulmayan şarkıların sahibi İbrahim Erkal vefat ettiğinde en küçük kızı Elif Su henüz 12 günlüktü. Ardında onunla çekilmiş resimleri kalan İbrahim Erkal’ın kızı Elif Su büyüdü.

Filiz Akgün minik kızı Elif Su ile çekildiği resimlerinı sosyal ağ hesabından paylaşıyor. Çiftin Dilara Hatice ve Levent isminde biri kız biri oğlan iki çocukları daha var. 52 yaşında yaşamının kaybeden İbrahim Erkal’ın kızı Elif Su büyüdü. Şimdi 3 yaşında olan Erkal’ın minik kızı Elif Su tatlılığıyla görenlerin gönlünü çeliyor. Şarkıları ile bir döneme da-mga v-uran ünlü şarkıcı İbrahim Erkal 2017 senesinde geçirdiği beyin k-naması sonucu 52 yaşında hayatını kaybetmişti. İbrahim Erkal’ın ani vefatı sevenlerini ya-sa b-ğmuş ardından gözü yaşlı bir eş ve 3 çocuk bırakmıştı.

Unutulmayan şarkıların sahibi İbrahim Erkal vefat ettiğinde en küçük kızı Elif Su henüz 12 günlüktü. Ardında onunla çekilmiş resimleri kalan İbrahim Erkal’ın kızı Elif Su büyüdü. Filiz Akgün minik kızı Elif Su ile çekildiği resimlerinı sosyal ağ hesabından paylaşıyor. Çiftin Dilara Hatice ve Levent isminde biri kız biri oğlan iki çocukları daha var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.