cebinde buldu

Hikaye

Birkaç ay evvelce evvelce eşimle birbirimizi severek evlendik ve ailemden ayrılıp eşimle diğer bir kentte yaşamaya başladım.

Eşim aşağı yukarı 1,5 yıldır namazında niyazında, yurtdışında yüksek lisans yapmış düzgün bir insan. Daha doğrusu ben öyle tanımıştım.

Ben ona hep şakayla karışık, “Yurtdışında kızlarla gezip tozmuşsun, yaşamını yaşamışsındır” derdim, o da bana “Ben hiç öyle biri olmadım, kız peşinde koşmadım, yani o kadar c*ns-ellige düşkün bir erkek değilim” derdi Yaklaşık bir yıl evvelce eşimin Facebook hesabında ekli olan bir kızın profiline girdim, baktım.

..Kızın fotoğrafları herkes doğrultusundan görülebiliyordu. Bir albüm yapmış, eşimle el ele, kol kola, diz mısra fotoğrafları vardı. Tabii bu bizden evvelce yaşanan bir olay. Yine de bu yüzden aramız bozuldu zira bana hep bayan peşinde olmayan biri bulunduğunu söylerdi. Neyse, gel vakit git vakit evlendik. Eşim daha önce kendi mail adresine benim telefonumdan girmiş ve açık unutmuş. Ben de girdim adrese, gönderilenlere baktım Farklı değişik Rus bayanlarla fotoğraflar, yazışmalar gördüm.

Daha sonra diğer bir mailini açtım ve bir video gördüm. Bu videoda eşimin yurtdışında iki yıl birlikte bulunduğu kız arkadaşıyla il-işki-ye girerken çektiği görüntüleri gördüm. Bu videoyu da o vakit, yani 2009’da o kıza maille göndermiş. her ne kadar benden evvelce yaşanmış olsa da, gözümün önünden gitmiyor bu görüntüler. Böyle bir anı videoya çekmek nedir? Ben eşimi sanki hiç tanımamışım gibi hissediyorum. Eşim bana bayan meraklısı olmadığını söylerdi.

Ama gördüğüm kadarıyla hiç de söylediği gibi masum biri değilmiş. c*nsell-ige düşkün biriymiş. Sence ne yapmam lazım? O kadar utanıyorum ki, bunları senden diğer kimseye anlatamıyorum. *Rumuz: Bamaşka biriymiş Eşinin namazında niyazında, aklı başında biri bulunduğunu düşünürken aniden senin karşına çıkan bu tablo, izlediğin o video seni ne kadar sarstıysa da haklısın.Bir erkeğin evlenmeden evvelce kuşkusuz çoğu bayanla il-işkisi, c*ns-el yaşamı olacaktır, bu çok doğal.

Ama bu çirkin görüntüler ve Rus hanımla uzun süren birlikteliği seni belli ki çok etkilemiş. Biliyorum ve anlıyorum ki, şu anda eşinle temasa girmek bile istemiyorsun. Onun sana tüm yaşadıklarını anlatmasını da bekleyemezsin. Senin saf ve temiz bir kız bulunduğunu bildiği için, sana bu yönünü göstermek istemeyebilir.

Evet, gerçekleştirdikleri pek hoş değil ama bana evli barklı bayanlardan bazılarının “Eşim benimle birlikte olmak yerine, c*ns-e-llikle ilgili videolar izlemeyi tercih ediyor” diye yazdıklarını biliyor musun, kızım. Bunları düşünerek, eşinin geçmişini unutmaya çalışmalısın. Çünkü bunun üstüne baş yormaya devam edersen, evliliğini yıkarsın.

Anladığım kadarıyla adamın sana karşı yanlış bir harekette bulunmamış. O halde, hadiyi geçmişte bırakman en doğrusu. Eşinin bilgisayarını karıştırmasaydın keşke, belki daha iyi olurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.