Çekimlere ara verildi

Magazin

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına geçen Camdaki Kız dizisinin Muzo’su Enis Arıkan’dan kötü haber geldi. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından koronavi-rüse yakalandığını duyurdu. Arıkan’ın yakın dostu Ezgi Mola’da geçtiğimiz gün koronavi-rüse yakalandığını duyurmuştu.

Ünlü oyuncu Enis Arıkan koronavirüse yakalandı. Sosyal medya hesabından koronavirüse yakalandığını duyuran Arıkan, a-şı olmanın etkisiyle daha kolay atlattığını belirtti. Öte yandan Camdaki Kız dizisinin 2. sezon çekimlerine de ara verdi.

Arıkan sosyal medya hesabı Instagram’dan, “Şu gördüğünüz dünya güzeli korona oldu :(” notuyla k-ötü haberi duyurdu. Enis Arıkan, koronavi-rüs testinin pozitif çıkmasının ardından 2. sezon çekimleri başlayan Camdaki Kız’ın setine de ara verdi.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Hastalığı evinde geçiren Enis Arıkan, gelen mesajlara ve aramalara yanıt veremediğini söyledi. Instagram’dan paylaşımlar yapan Arıkan “Gelen mesajların haddi hesabı yok. Hiç birine geri dönemiyorum uyuyor kalıyorum. Aşı olmanın ekmeğini yiyorum ve daha kolay atlatıyorum. Terliyorum, ve birazcık öksürüyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir