ceviz dikmek için

Gündem

Çorum’da kayınpeder ile gelininin bulunduğu yer görenleri hayrete düşürdü önce. Sonra gerçek ortaya çıktı Çorum’da gündem oldu Türkiye gündeminde üst sıralara çıkan bir konu oldu..

Çorum’da komşu iki aile arasında çıkan tartışmada kavgada yasama veda eden 71 yaşındaki Yusuf Kaçmaz ile g-elini 56 yaşındaki Hanım Kaçmaz’ın son yolculuğuna uğurlandı . Tartısmaya karıştığı iddiasıyla gözaltına alınan 5 şüpheli adliyeye sevk edilirken, sorunun arazi anlaşmazlığı ve ceviz dikme yeri nedeniyle çıktığı belirtildi. Çorum Beyoğlan köyünde dün aralarında husumet bulunan komşu olan Kaçmaz ile Filiz aileleri arasında çıkan tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavga sırasında Ahmet Filiz, Yusuf Kaçmaz’a a-te-s etti. Saç-maların isabet ettiği Yusuf Kaçmaz ile gelini Hanım Kaçmaz olay yerinde yasama veda etti.

Zeynep Kaçmaz ve Sedat Kaçmaz , Filiz ailesinin 3 ferdi ise yaralandı. Soruna karışan, s-il-ahı kullandığı iddia edilen Ahmet Filiz’in de aralarında yer aldığı 5 şüpheli jandarma ekiplerince gözaltına alındı. J-ndar-madaki sorguları tamamlamam 5 ş-pheli ise adliyeye sevk edildi. Bu arada İskilip Atıf Hoca Devlet ile Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma hastanelerinde tedavileri süren yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.