çimen gözlü oyuncumuz

Magazin

Birçok dizi, film ve tiyatro projesinde başarılı performanslarıyla dikkatleri üzerine çeken usta oyuncu Nurgül Yeşilçay k-aza geçirdi ve açıklama geldi..

“Aşk ve C-eza”, “P-ara-mp-arça”, “Gülperi”, “Aşk Kırmızı” gibi birçok projede rol alan ve son olarak FOX TV’de yayınlanan ‘Son Nefesime Kadar’ dizisinde başrolü paylaşan ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, sosyal medyadaki sessizliğinin sebebini açıkladı. Yeşilçay, geçen haftalarda kendi aracıyla büyük bir trafik kazası atlattığını duyurdu.

YAŞADIKLARINI ANLATTI
Hastanelik olduğunu ifade eden ünlü oyuncu, yüzüne di-kişler atıldığını dile getirdi. Yaşadıklarını anlatan Nurgül Yeşilçay, sosyal medya hesabından son sağlık durumuyla ilgili de konuştu.

“AĞZIMA, ÇENEME Dİ-KİŞLER ATILDI”
“Bir süredir buralarda yoktum! Hastanelerde bo-ğu-şuyordum çünkü!” diyen Yeşilçay, “Kendi kullandığım araçla büyük bir k-aza atlattım! Ağzıma, çeneme dikişler atıldı. H-asar kaldı ve bir süre daha devam edecek. Azıcık ya-muğum ama gayet iyiyim anlayacağınız..

Siz siz olun; emniyet kemerinizi takın lütfen! Kaza 1 ay kadar önce oldu. Şimdi iyiyim. İşimizin gücümüzün başındayız. Teşekkür ederim herkese” ifadelerini kullandı. Doktoru bir süre dinlenmesinin iyi olacağı yönünde oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.