çok beğeni aldı

Gündem Magazin

Banu Alkan ile başrollerini paylaştığı Mavi Yolculuk filmi ile adını duyuran Hakan Ural, şimdilerde Kanal D’de ekrana getirilen Neler Oluyor Hayatta programı ile adından söz ettiriyor. Şarkıcı Sibel Can 1999 yılında boşanan Hakan Ural’ın bu evliliğinden Engincan ile Melisa adını verdiği iki çocuğu dünyaya geldi.

2005’te Ezgi Can Ural ile dünyaevine giren Hakan Ural, Gisella adını verdiği kızını kucağına aldı. Sosyal medya hesabından kızı Gisella ile paylaşımda bulunan Ural, takipçilerinden büyük ilgi gördü. Sosyal medya kullanıcıları “Babasının kopyası” gibi yorumlarda bulundu.

Yeşilçam’a damgasını vuran Hakan Ural’ın yıldızı Mavi Yolculuk adlı 1986 yapımı filmde Afrodit lakaplı Banu Alkan’la başrolleri paylaşmasının ardından parladı.

Bir dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan Hakan Ural, 19 yaşında ünlü şarkıcı Sibel Can ile dünayevine girdi. Hakan Ural ve Sibel Can’ın evliliğinden 1992 yılında Engincan Ural, 1994’te Melisa Ural dünyaya geldi. Ünlü çift, 1999 yılında boşanma kararı aldı. HAKAN URAL KIZI GISELLA’YI İLK KEZ PAYLAŞTI Neler Oluyor Hayatta programı ile izleyici karşısına çıkan Hakan Ural, 2005 yılında Ezgi Can Ural ile hayatını birleştirme kararı aldı. Evliliği magazin basınından uzakta yaşayan Ural, kızı Gisella ile sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Ural’ın paylaşımı takipçilerinden büyük ilgi görü.

Beğeni yağmuruna tutulan baba-kızın karesine “Rabbim bağışlasın Maşallah prensesi. Sana benziyor Rabbim sağlıklı huzur uzun ömürler versin” ve “Maşallah tıpkı babası Allah bağışlasın çok mutlu olun” gibi yorumlarda bulundu. İşte Hakan Ural’ın kızı Gisella ile yaptığı o paylaşım;

Hakan Ural kimdir: Hakan Ural 53 yaşında ve İstanbul doğumlu. İki kez evlilik yapan Hakan Ural’ın ilk eşi Sibel Can oldu. İkinci evliliğini ise Ezgi Can Ural ile 2005 yılında yaptı. 3 çocuğu olan Hakan Ural’ın Sibel Can’dan Melisa ve Engincan adında 2 çocuğu var. Ezgi Can Ural’dan ise Gisella Ural adında kızı var.

Babası Şarkıcı Selçuk Ural olan Hakan Ural, 10 Mayıs 1967 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 17 yaşındayken babasının velayetine geçen Hakan Ural. Fındıkzade’de anneannesinin evinde büyüdü. Çocukluğunda ayakkabı boyadı, elektrikçide çalıştı, su sattı. 16 yaşındayken podyumlarda boy göstermeye başladı. Yeşilçam’dan üst üste teklifler alsa da Amerika’ya gitti. Şarkıcı Sibel Can ile genç yaşta evlendi ve baba oldu.

İlk olarak 1986 yılında Banu Alkan ile birlikte oynadığı Mavi Yolculuk filmi ile tanınan Hakan Ural, 1987 yılında Serpil Çakmaklı, Harika Avcı, Oya Aydoğan gibi birçok isimle başrol oynadı. Sibel Can ile evliliği süresince emlakçılık yapan Hakan Ural, Sezen Aksu, Nükhet Duru, Kayahan ve Hülya Avşar’ın şu an oturdukları evleri O sattı. 2008 yılında başrollerinde Kadir İnanır’ın oynadığı “İpsiz Recep” adlı dizide Hakan Ural; Burcu Kara, Nihat Nikerel, Mesut Akusta ile beraber rol aldı. 2009 yılında “Kolpaçino: Bir Şehir Efsanesi” adlı sinema filminde Aydemir Akbaş, Şafak Sezer, Ali Sürmeli ile birlikte oynadı.

Hakan Ural, 2010 yılında Metro grubunun sahibi olan Galip Öztürk’e ait otellerin genel koordinatörlüğünü üstlendi. 2012 yılında “Araf Zamanı” adlı dizide, Saruhan Hünel, Selin Ortaçlı, Sermin Hürmeriç, Kürşat Başar, Burak Sergen ile beraber rol aldı. Hakan Ural, 2014 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatını anlatan Kod Adı K.O.Z filminde oynadı. Cem Kurtoğlu’nun Recep Tayyip Erdoğan’ı canlandırdığı filmde Hazım Körmükçü, Tolga Karel, Günay Musayeva, Turgay Tanülkü, Orhan Kılıç, Hakan Ural, Yılmaz Gruda gibi oyuncular rol aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.