çok ilde hissedildi

Gündem

Son dakika haberi: Akdeniz’de Muğla’nın Bodrum ilçesi açıkları Gökova Körfezi’nde 4,1 büyüklüğünde d.eprem meydana geldi. İşte son dakika d.eprem haberinin detayları…

Son dakika: Bodrum açıklarında 4,1 büyüklüğünde d.eprem (AFAD-Kandilli son d.epremler) Son dakika… AFAD’dan yapılan açıklamaya göre, Akdeniz’de, Muğla’nın Bodrum ilçesi açıklarında saat 19.18’de 4,1 büyüklüğünde bir d.eprem meydana geldi. Gökova Körfezi’nde meydana gelen d.epremin 11.91 kilometre derinlikte oluştuğu bildirildi

KANDİLLİ D.EPREMİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ REVİZE ETTİ Kandilli Rasathanesi ise 4.2 büyüklüğünde açıkladığı d.epremin büyüklüğünü 4.1 olarak revize etti.

AFAD’ın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, gelişmelerin yakından takip edildiği ve deprem sonrası an itibarıyla, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisine yer verildi.

BODRUM KAYMAKAMI: OLUMSUZ DURUM YOK

Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar, AA muhabirine, d.epremin ilçede hissedildiğini belirterek,”Mahalle muhtarlarımız ve diğer tüm ilgililerle tek tek görüşüldü. An itibarıyla bize bildirilen herhangi bir olumsuz durum yok.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.