çok konuşulan tablo

Magazin

Bir süredir Tolga Arman ile aşk yaşayan Demet Şener, sosyal medyanın gündeminde…Evinin baş köşesine astı Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan güzel manken Demet Şener ise bu tabloyu evinin baş köşesine astı.

14 Şubat için öpüşme pozlarını yağlı tablo yaptıran Arman, bu tabloyu Şener’e hediye etti. Paylaşımları sosyal medyada gündem oldu Şener, tablonun önünde elindeki çiçekle verdiği pozlara “Evim evim güzel evim. Kendime çiçek aldım, evi güzelleştiren en güzel şey çiçekler. Siz neler yaparsınız evinizi güzelleştirmek için.” notunu yazdı.

“Edep kalmadı” Şener’in gündem olan pozlarına tepkiler de beraberinde geldi. Şener’in tablonun önünde verdiği pozlar için sosyal medya kullanıcıları, “Edep kalmadı, çocuklarına yazık” yorumunu yaptı.
Ünlü manken Demet Şener, özel hayatındaki gelişmelerle adından söz ettirmeye devam ediyor. İbrahim Kutluay ile evliliği ihanet nedeniyle sona eren Şener, Cenk Küpeli ile ikinci evliliğinde de aradığı mutluluğu bulamamıştı. Şimdilerde Tolga Arman ile birlikte olan Demet Şener aşka geldi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Demet Şener sevgilisi ile öp-üştüğü resmin önünde fotoğraf çektirdi. Sosyal medyada gündem oldu.

Demet Şener, bir süredir birlikte olduğu Tolga Arman ile öpüşme anının resmedilmiş halini duvarına astı. Tablonun önünde pozlar vererek sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşana Şener’e tepki yorumları yağdı.
Geçtiğimiz sene 2019 yılında evlendiği Cenk Küpeli ile tek celsede boşanan 45 yaşındaki Demet Şener, bir süredir Tolga Arman ile aşk yaşıyor. İlişkisini gözler önünde yaşayan Arman, 14 Şubat için öpüşme pozlarını yağlı tablo yaptırarak Şener’e hediye etti.

“Evim evim güzel evim. Kendime çiçek aldım, evi güzelleştiren en güzel şey çiçekler. Siz neler yaparsınız evinizi güzelleştirmek için” notunu yazdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.